Menu

Kabel USB 3.1 Lanberg USB type-C(F) 3.1 - USB-A(M) 0,15m czarny

Cechy produktu

  • Producent LANBERG 

Opis

Adapter USB TYPE-C(F) AM 3.1 15 cmNowa seria adapterów USB type-C. Nie da się ukryć,aktualnie przeważnie wykorzystywanym wtykiem w urządzeniach mobilnych jest USB type-C. Proponuje on wygodę obustronnego podłączenia do odpowiadającego portu.

Produkty zostały wytwarzane z najkorzystniejszych materiałów co zapewni im nieprzerwane działanie poprzez długie lata.nieduży, a tak dużo potrafiKompaktowy rozmiar adapterów pozwoli na użycie ich zwłaszcza tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona.Adapter USB-C(F) na USB-A(M) zezwala na podłączenie sprzętów wyposażonych w najnowszy interfejs USB do urządzeń ze starszym portem USB.

Urządzenie proponuję standard USB 3.1 gwarantując transmisję danych na poziomie 5 Gb/s.wymagania sprzętowe: rozmiary: Akcesoria w komplecie: Pozostałe cechy: Wspiera równocześnie przesył danych jak i ładowanie Wspiera funkcje OTG (On-The-Go) Maksymalna szybkość transmisji danych do 5 Gb/s Niklowane złącza Materiał: ABS...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.