Menu

Kabel USB - Ethernet EDIMAX 0.07 m

Cechy produktu

  • Producent EDIMAX 

Opis

EU-4208 - adapter USB 2.0 - Fast Ethernet - zezwala na połączenie w siecią Fast Ethernet, maszyn nie posiadających portu Ethernet, np. Ultrabooków. Starczy tylko podłączyć adapter do portu USB komputera aby uzystać połączenie z siecią Ethernet.

Zgodność ze standardami USB 1.1 i USB 2.0 pozwala korzystać z adaptera w komputerach z Windows 2000, XP, Vista, 7 i 8 oraz z Mac OS 10.x. USB 2.0 – 10/100Mb/s Ethernet. Zgodność EU-4208 ze standardem USB 2.0, zezwalającym przesyłać dane z szybkością do 480Mb/s pozwala w pełni użyć możliwości połączenia Fast Ethernet.

W przeciwieństwie do starszych adapterów USB 1.1 pozwalających na przesyłanie danych z prędkością tylko 12Mb/s przez port USB. Minimalne wymiary. EU-4208 ma mniej aniżeli 7cm długości i około 2cm szerokości, a zasilany jest jedynie z portu USB.

niepokaźny pobór Mocy. Adapter został tak zaprojektowany, aby zużywać jak najmniej energii. W zależności od ilości przesyłanych danych czy czasów bezczynności, dopasowuje on zużycie mocy do aktualnych potrzeb....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.