Menu

Kabel USB I-TEC USB-C - DisplayPort Czarny (C31DP)

Cechy produktu

  • Producent I-TEC 

Opis

Adapter umożliwia podłączenie monitora Display Port do komputera poprzez nowy konektor USB-C albo Thunderbolt 3.
Adapter obsługuje video 4K Ultra HD z rozdzielczością do 3840 x 2160 px i dźwięk stereo.
Adapter jest kompatybilny z Apple MacBook 2015, Chromebook Pixel 2015, Acer Switch Alpha 12, Dell XPS 13, HP EliteBook Folio G1 i innymi urządzeniami wyposażonymi w złącze USB-C. Świeże złącze USB-C dużo zalet. Jest mniejsze i symetryczne, pozwala na wpięcie dowolną stroną.

nadzwyczajny dla projektantów, grafików, graczy i innych użytkowników pracujących na więcej niżeli jednym ekranie równocześnie.
Używając trybów "Extend" i "Mirror" można pracować na przykład w aplikacjach na dwóch monitorach (np. Obfite arkusze kalkulacyjne), lub możesz pracować na pierwszym ekranie i wyszukiwać informacje w Internecie na drugim ekranie, można porównać kilka dokumentów równocześnie bez ciągłego przełączania pomiędzy otwartymi oknami, można ponadto wyświetlić obrazy panoramiczne na dwóch ekranach, bez konieczności posiadania innego komputera itd. Wystarczy podłączyć adapter do portu USB-C albo Thunderbolt 3 komputera, a także podłączyć z monitorem przy użyciu kabla Display Port i można rozpocząć pracę. Sterowniki instalują się samoczynnie z systemu.EAN: 8595611701511
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: C31DP
Długość przewodu: 15 cm
wariant: Adapter
wykorzystanie: wideo
Złącza #1: USB wariant C Męska
Złącza #2: DisplayPort żeńska
standard: USB 3.1/USB 3.1 gen 2
Kolor: Czarny
rozmiary: 51 x 25 x 12 mm
Waga: 25 g
Akcesoria w zestawie: - i-tec USB-C Display Port adapter z kablem (15 cm)- Quick Start
Pozostałe cechy: oczekiwania systemowe:- kryteria sprzętowe: notebook, tablet, PC z OS Windows, Mac lub Google z wolnym portem USB-C obsługującym "DisplayPort Alternate Mode" albo z portem Thunderbolt 3- System operacyjny: Windows 10, Mac OS X, Google (Chrome OS) z najnowszymi aktualizacjamiPozostałe informacje:- Tryby pracy: Extend, Mirror, monitor Główny- Obsługa barw 16 / 32 bit- Zasilanie ze złącza USB, nie wymaga zasilacza

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.