Menu

Kabel USB - Lightning/Micro USB/USB-C LANBERG 1 m Czarny

Cechy produktu

  • Producent LANBERG 

Opis

przewód magnetyczny LANBERG COMBO USB-A(M) na USB MICRO(M)+LIGHTNING(M)+USB-C(M)
CA-3IN1-20CU-0010-BK

Wygoda, na którą zasługujesz.
przewód magnetyczny Lanberg, prosty model, jest zaopatrzony w elegancką elegancję, szeroką funkcjonalność i perfekcyjny sposób na komfortowe korzystanie z telefonu i kabla podczas ładowania urządzenia albo przesyłania plików. Podłącz przewód telefonu komfortowo i natychmiast, dzięki wbudowanym magnesom w jednym z najlepszych przystępnych kabli magnetycznych.

Wskazówki zawsze będą się poprawnie konsolidować.
Podłącz kabel natychmiast, nie martwiąc się o położenie końcówki kabla względem wtyczki włożonej do telefonu. Dzięki specjalnej technologii Twój telefon zawsze będzie jednoczyć się z ładowarką i urządzeniem do podmiany danych.

Naładuj akumulator w Quick Charge 3.0.
Aby zapewnić najwyższy komfort ładowania - kabel magnetyczny Lanberg w pełni współpracuje z innowacyjnymi ładowarkami, żeby zapewnić jak najszybsze ładowanie. Dzięki technice Quick Charge 3.0 Twoje urządzenia będą ładowane wyraźnie.

Wysyłaj dane z prędkością do 480 Mb / s.
W przeciwieństwie do większości modeli dostępnych na rynku, kabel magnetyczny Lanberg oferuje, oprócz opcji ładowania, możliwość przesyłania informacji i plików pomiędzy urządzeniami z szybkością do 480 Mb / s. Duża funkcjonalność kabla zapewnia pełną wszechstronność i obszerny dobór aplikacji. Możesz ładować pliki jednocześnie w trakcie ładowania, więc nigdy się nie poddasz.

progresywny, silny magnes.
W konstrukcji kabla zaimplementowano nowoczesne, mocne magnesy, by zapewnić pewne połączenie w każdych warunkach, zapobiegając przypadkowemu przerwaniu ładowania lub przesyłania plików. Przewód magnetyczny Lanberg zagwarantuje, iż końcówka kabla odłączy się od wtyczki tylko na podstawie Twojej decyzji.

Uniwersalny - do 3 wskazówek w zestawie.
W zestawie odnajdziesz 3 zróżnicowane wskazówki dotyczące wszelkich sprzętów mobilnych dostępnych na rynku. Pełna kompatybilność zapewni złącza Micro-USB, USB Type-C i złącza błyskawicy, które współpracują z produktami Apple.

Wskazówki są bardzo niewielkie. Tak niezauważalny.
Ponieważ wtyczka nie przeszkadza i może być luźno pozostawiana w gnieździe urządzenia - rozmiar wszystkich końcówek został zredukowany do absolutnego minimum. To rozwiązanie zapewnia najwygodniejsze korzystanie z kabla magnetycznego Lanberg i możliwość pozostawienia końcówki w telefonie,chronić gniazdo urządzenia przed brudem. Jeśli Ci potrzeba, możesz łatwo odłączyć końcówkę, gdy tylko będzie to niezbędne.

wyekwipowany w LED.
zastosowanie diod LED powiększa funkcjonalność prostego kabla magnetycznego Lanberg, ulepszając wygodę korzystania z niego. Podświetlenie powiadamia o dobrym podłączeniu do ładowarki albo urządzenia do wymiany informacji. Na dodatek pomaga znaleźć końcówkę kabla w ciemności.

potężne wykonanie z kablem wytrzymałym na uszkodzenia.
Cała kompozycja kabla magnetycznego stworzona jest z najlepszych tworzyw, które zapewniają pełne bezpieczeństwo pracy urządzenia. W połączeniu z opornym na uszkodzenia przewodem w bawełnianym oplocie uzyskujemy przewód magnetyczny, który będzie nam służył przez lata.

elitarny design w 2 kolorach.
pokaźna funkcjonalność i możliwości kabla magnetycznego Lanberg są zapakowane w luksusową elegancję, która jest przystępna w 2 kolorach - czarnym i czarnym / niebieskim. Obraz premium nie tylko podkreśla Twój wyrafinowany styl, ale także nadaje się do każdego urządzenia, zwłaszcza z segmentu premium.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.