Menu

Kabel USB LogiLink Extender USB przez RJ45, do 60m (UA0021D)

Cechy produktu

  • Producent LogiLink 

Opis

Przesyłanie sygnałów USB za pośrednictwem kabla sieciowego ponad 60 meter daleko.
W ten sposób można zasięg transmisji sygnału za pośrednictwem unverstaerkte kabel USB to dotychczas na około 5 meter ograniczona. Artykuł może być niepokojące, jeśli np. W obszernym biurze komputer PC i maszyn peryferyjnych, takich jak drukarka, skaner itd. Są dostępne w dużej odległości od siebie.
Rozwiązanie jest dostarczana z tym schlauen komplet składający się z nadajnika i odbiornika. Złącze USB 1.1-sygnały są łącznie aż do 65 meter pokaźne bezstratne przesyłanie.
optymalnie: można to nieduże i lekkie zestaw w sytuacji najlepszej jakości sygnału z jednego niedrogiego przewód sieciowy używać.
I tak to działa: można zespolić nadajnik z Twojego komputera PC lub komputera przenośnego i odbiornik z dowolnym urządzeniem USB 1.1 (drukarka, skaner, klawiatura, mysz, akcesoria do...).
między nimi jest tak komfortowe miejsce do 60 m przewód sieciowy. Dodanie do 65 meter, poprzez które można podłączyć kabel USB, dzięki temu stanowi komplet o długość swoich urządzeń, dzięki temu można bez przerwy. (2 x 30 cm przewód USB w zestawie.)
Oczywiście można je dodatkowo podłączenie wielu sprzętów USB, wpisując w dniu, w odbiornik z koncentratora USB wykorzystać.
cena promocyjna EUR odpowiada wcześniejszej niewiążącej rekomendowanej cenie. Preisempfehl. D. Prod.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.