Menu

Kabel USB Maclean USB A - Lightning, Srebrny, 1m (MCE161)

Cechy produktu

  • Producent Maclean 

Opis

kabel lightning USB magnetyczny silver MCE161- Quick Fast Charge
Magnetyczny kabel z wtykiem lightning dedykowany do adowania oraz transferu informacji. Umoliwia adowanie z adowarki sieciowej oraz bezporednio z portu USB. Dziki magnetycznej wtyczce lightning nie ma zapotrzebowania wyjmowania wtyczki z urzdzenia, jedynie odpi kabel. Takie rozwizanie umożliwia adowanie wikszej iloci urzdze jednym i ogranicza zuycie gniazda lightning. W dodatku kiedy wtyczka znajduje si w urzdzeniu, nieistotne ktr stron podpina si kabel.
Koniec z kadorazowym sprawdzaniem, ktr stron podpi wtyczk. Starczy przybliy kocwk kabla do wtyku.
Na wtyczce USB znajduje si dioda sygnalizujca adowanie urzdzenia.
przewód jest kompatybilny z kadym urzdzeniem wyposaonym w gniazdo lightning i micro USB (po dokupieniu trafnej wtyczki).
EAN: 5902211106456
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: MCE161
Długość przewodu: 1 m
typ: przewód
użycie: Komputerowy
Złącza #1: USB wariant A Męska
Złącza #2: Lightning 8pin Męska
standard: USB 2.0
Kolor: metaliczny
Akcesoria w komplecie: - kabel magnetyczny USB- Wtyk lightning- Opakowanie producenta
Pozostałe cechy: - Do ładowania i transferu danych- Długość kabla: 100 cm- kabel w wytrzymałym, nylonowym oplocie- Aluminiowa powłoka wtyków- Wskaźnik ładowania LED- Wysoka jakość wykonania- Kompatybilny z urządzeniami zaopatrzonym w gniazdo lightning oraz micro USB (po dokupieniu adekwatnej wtyczki)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.