Menu

Kabel USB - Micro USB GREEN CELL Ray 2 m

Cechy produktu

  • Producent GREEN CELL 

Opis

przewód USB GC RAYKabel GC Ray microUSB o długości 200cm został wytworzony, żeby dostarczyć nie tylko najszybsze osiągalne ładowanie Twoich urządzeń,również zapewnić niezwykłą wytrzymałość i wygodę wykorzystywania.

wytworny design, wysokiej jakości materiały i delikatne pomarańczowe podświetlenie wtyku, sprawiąprzewód GC Ray błyskawicznie stanie się Twoim numerem jeden. Doskonały projektAby zmaksymalizować wygodę korzystania z kabla GC Ray Micro USB rozszerzyliśmy jego długość do 200 cm, co sprawia, iż jest jeszcze bardziej poręczny.

Wyposażyliśmy go dodatkowo w delikatne, pomarańczowe podświetlenie przy wtyku Micro USB. Dzięki czemu odnalezienie kabla w ciemności i podłączenie go do Twojego urządzenia staje się szczególnie proste, a kilka przewodów wpiętych do ładowarki multiportowej wygląda szczególnie futurystycznie.

Pełna kompatybilnośćDzięki obsłudze technologii szybkiego ładowania m.in. Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, czy Samsung AFC, przewód GC Ray nieprzeciętnie sprawdzi się przy zasilaniu każdego urządzenia Twojego wyposażonego w port microUSB.

Niezależnie czy korzystasz ze smartfonów z tego typu złączem, tabletów, słuchawek, czy innego typu urządzeń zaopatrzonych w port microUSB - GC Ray będzie ich nadzwyczajnym kompanem poczas ładowania w domu, jak i w podróży.

prędkie ładowanieObsługa technice szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 i Ultra Charge powoduje, iż jesteśmy w stanie naładować nasz smartfon choćby 3x szybciej. Kompatybilny z prędkim ładowaniem przewód odgrywa tak samo ważną rolę co sam protokół ładowarki czy telefonu.

Data&SyncKabel GC Ray microUSB zapewni prędkie przesyłanie informacji na poziomie 480 Mbps, co pozwala na przesyłanie nawet 30 zdjęć w sekundę! Więcej aniżeli zwykły kabelGC Ray redefiniuje pojęcie praktycznego kabla - dzięki długości aż 200cm, podświetleniu wtyku, wytrzymałej konstrukcji i wsparciu dla szybkiego ładowania otrzymujemy unikatowy przewód będący potrzebnym dodatkiem do każdego kompatybilnego urządzenia.

Oprócz kabla GC Ray Micro USB zobacz na dodatek podświetlane przewody USB Type C i Lightning i ciesz się bezawaryjnością w każdej sytuacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.