Menu

Kabel USB - Micro USB/Lightning/USB-C LANBERG 1 m Czarny

Cechy produktu

  • Producent LANBERG 

Opis

Komfort jakiego nie znałeś.

przewód magnetyczny Lanberg, model kątowy - to połączenie szerokiej funkcjonalności z idealnym designem i sposobem wykonania serwując Tobie najkorzystniejsze wrażenia z korzystania z telefonu podczas ładowania go albo przesyłania danych. Podłączaj przewód do każdego Twojego smartfona tak wygodnie, jak nigdy wcześniej poznając możliwości jednych z najkorzystniejszych kabli magnetycznych na rynku.

Funkcjonują bez względu na ułożenie.

Specjalna technologia pozwala Tobie dowolnie złączyć końcówkę wkładaną do telefonu z tą przy kablu, bez względu na ułożenie. Z przewodem magnetycznym Lanberg o nic się nie martwisz. Tak jak magnesy się przyciągną, tak zawsze Twój telefon złączy się z ładowarką czy z urządzeniem podmiany informacji – nawet przy obrotach końcówki o 360 poziomów.

Ładuj momentalnie z obsługą Quick Charge 3.0.

Nie rezygnuj z szybkiego ładowania. Przewód magnetyczny Lanberg w pełni obsługuje funkcję Quick Charge 3.0, by w pełni mógł zagwarantować Ci najszybsze naładowanie telefonu z prędkością nie odbiegającej niczym od kabli oryginalnych, dostarczanych razem z telefon.

Przesyłaj dane z prędkością do 480 Mb/s.

To jeden z nielicznych kabli magnetycznych, który pozwoli Tobie nie tylko na niezwłoczne ładowanie,także szybkie i sprawne przesyłanie informacji, gdy tylko będziesz tego potrzebował. Z skrajną szybkością aż do 480 MB/s korzystaj z kabla, by przeprowadzić transfer plików na przykład z Twoim PC. W trakcie przesyłania plików, wciąż możesz równocześnie ładować swoje urządzenie.

konkretny magnes.

kabel magnetyczny Lanberg ma wysokiej jakości, konkretne magnesy utrzymujące nieprzerwaną łączność Twojego telefonu z ładowarką lub innym urządzeniem. Dają pewność,kabel od końcówki odepnie się tylko wtedy, gdy Ty o tym zdecydujesz, a taka kontrola to gwarancja pełnego komfortu, na który zasługujesz.

Uniwersalny - aż 3 końcówki w pakiecie.

Nie jest widoczne z jakiego urządzenia korzystasz, przewód magnetyczny Lanberg obsłuży każde z nich. W zestawie odszukasz aż 3 różne końcówki, które całkowitą kompatybilność z przystępnymi teraz urządzeniami. W opakowaniu odszukasz najpopularniejsze końcówki USB-Type C, Micro-USB oraz dla urządzeń z nadgryzionym jabłkiem – złącze Lightning.

Końcówki tak drobne. Tak niezauważalne.

rozmiar wtyczek został zmniejszony do absolutnego minimum, żeby były wręcz niezauważalne i nie przeszkadzały, gdy tylko zostaną odłączone od kabla pozostając w środku urządzenia. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala już na zawsze korzystać z najwygodniejszego możliwego sposobu obsługi kabla,także zagwarantuje perfekcyjną czystość gniazda na ładowanie. Wtyczkę z łatwością odepniesz od telefonu, gdy tylko będziesz tego potrzebować.

wyposażony w diodę LED.

Kątowy kabel magnetyczny Lanberg został wyekwipowany w niebieską diodę Led, która potwierdza poprawne podłączenie do ładowarki lub urządzenia,też gwarantuje widoczność końcówki kabla w ciemności, dzięki temu nie będziesz już nigdy zmuszony do szukania kabla w nocy.

mocne wykonanie z kablem opornym na uszkodzenia.

Wszystkie części kabla magnetycznego Lanberg zostały produkowane z najwyższej jakości by zapewnić Tobie nie tylko bezpieczną jego współprace z telefonem,w dodatku jak najdłuższe funkcjonowanie bez żadnych zakłóceń. W połączeniu ze specjalnym kablem wytrzymałym na uszkodzenia, który został opleciony bawełną – dostajemy przewód trwały na lata.

luksusowy design w 2 kolorach.

znaczna funkcjonalność i możliwości kabla magnetycznego Lanberg zostały opakowane w luksusową elegancję, która przystępna jest w 2 kolorystykach – czarnym, a także czarno-niebieskim. Wizerunek premium nie tylko eksponuje Twój wyszukany fason,jeszcze spasuje się z każdym urządzeniem, zwłaszcza z tymi z wyższej półki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.