Menu

Kabel USB - Micro USB UNITEK 2 m

Cechy produktu

  • Producent UNITEK 

Opis

Prosty i bezawaryjnyProsty kabel USB A na Micro USB - służy do ładowania i przesyłania danych. Podłączysz nim urządzenia takie jak tablety, czytniki ebooków, huby USB czy PS4. Przewód z microUSB jest przystępny w długościach 0,5 m, 1 m, 1,5 m, 2 m i 3 metry.

Dzięki materiałom wysokiej jakości, nawet w najdłuższych wersjach kabla, sygnał jest przesyłany bez zakłóceń. Przewód do QuickChargePrzewód przypasowano do szybkiego ładowania o maksymalnym natężeniu prądu 2,4 A.Wtyki są zalewane i wykonane z miękkiego PVC, co sprawa,kabel u ich nasady nie będzie się wyłamywał ani wycierał.

kanon USB 2.0Przewód jest kompatybilny ze standardem USB 2.0, czyli zagwarantuje transfer danych z szybkością 480 Mbps. To wartość wystarczająca w rutynowym wykorzystywaniu. Żyły stworzono z czystej miedzi i użyto podwójnego ekranowania.

dzięki czemu zminimalizowano opóźnienia i zakłócenia. Unitek jest pewny swych produktów, dlatego wszystkie są oznaczone kodem EAN. Zagwarantuje to ich oryginalność, a Tobie pozwala przedłużyć gwarancję do trzech lat od daty zakupu.

Po prostu zarejestruj się w aplikacji Unitek Search (przystępna na Android i iOS).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.