Menu

Kabel USB Unitek microUSB / Lightning 1.5m (Y-C4023GY)

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

Uniwersalny przewód do Androida i iOS
Unitek godzi ze sobą wielbicieli telefonów opartych na Androidzie oraz wyznawców Apple. Jako pierwszy wypuszcza na rynek kabel, który w jednym konektorze ma złącze Lightning oraz microUSB. Jakie to proste i jakie wygodne! Jeden kabel - dwa standardy. Obracasz wtyk stroną oznaczoną Android i podłączasz do telefonu z microUSB, obracasz wtyk stroną oznaczoną iOS i podłączasz do iPhona albo iPada. Przewód służy do ładowania i synchronizacji telefonów i tabletów. Od teraz nawet w "pokłóconej" rodzinie, dwa "klany" będą mogły korzystać z jednego kabla. Jakże konsyliacyjna MOC Uniteka.

przewód dla najkorzystniejszych

Unitek zadbał nie tylko o prostotę i wygodę znakomitego rozwiązania lecz także o wygląd i jakość wykonania. Przewód tworzono z czystej miedzi, z kabla o wartości 24AWG. Zezwala na on szybkie ładowanie maszyn prądem o natężeniu 2,4A. Nylonowy oplot zagwarantuje obszerniejszą solidność na zginanie i skręcanie, spektakularnie wygląda i mniej się plącze. Nieznaczne, wygodne w użyciu końcówki wytwarzano z aluminium tak żeby ten cenny kabel służył nam jak najdłużej.


Pozostałe cechy

- kabel: czysta miedź 24AWG
- Oplot: nylonowy
- Wtyki: z aluminium
- szybkość transferu: do 480 Mbps

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.