Menu

Kabel USB Unitek przedłużacz USB 3.0 AM-AF 1m Y-C457GBK

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

Przedłużacz USB 3.0 usprawnia pracę przy komputerze stacjonarnym, dzięki długiemu kablowi nie musisz się schylać za każdym razem gdy chcesz podłączyć pendrive czy inne urządzenie peryferyjne takie jak klawiatura, kamera internetowa czy hub USB.

potężne wtyczki dają gwarancję długowieczności, a przewód wytworzony ze stuprocentowej miedzi gwarantuje niczym niezakłóconą prędkość przesyłania danych 5 Gb na sekundę. Technolia Plug&play/Hot swap po prostu podłączasz i działasz.

Przedłużacze nie potrzebują żadnych sterowników, są kompatybilne z systemami Windows, Linux i Mac. Kabel 3.0 jest także wstecznie kompatybilny z USB 1.1 i 2.0. Załączona do zestawu opaska na rzep służy do spięcia kabla, jeśli akurat nie potrzebujesz całej długości.

progresywne, drobno tkane rzepy nie czepiają się ubrań pomyślano o najdrobniejszym szczególe. W ofercie znajdują się cztery przeróżne długości przedłużacza USB: 0,5; 1; 1,5; 2 metrów, kable można też bratać dla uzyskania większych rozpiętości (przy obszerniejszych długościach obniży to nieco szybkość).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.