Menu

Kabel USB Unitek Y-271 USB A/USB A, Czarny, 5m (Y-271) -10 na akcesoria mobilne

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

Podłącz urządzenie USB na 5 metrów +
dynamiczny przedłużacz Unitek Y-271 pozwala podłączyć urządzenie USB 2.0 za komputerem na odległość 5 metrów i więcej. Jest to realne, dzięki wmontowanym w przewód wzmacniaczom. Unitek Y-271 został stworzony z najlepszych materiałów w celu zapewnienia słusznego działania. Przewód wykonano z 100% miedzi, zastosowano chipsety premium i pozłacane końcówki. Aluminiowa obudowa sprawia, iż przedłużacz nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale będzie nam służył poprzez lata.


Lepszy sygnał LTE i dostatek zastosowań
intensywny przedłużacz niejednokrotnie wykorzystuje się do polepszenia sygnału LTE albo DVB-T. Laptop lub komputer zwykle mamy przy biurku, które może być oddalone od okna, przy którym typowo jest najsilniejszy zasięg. Umieszczając modem LTE albo DVB-T przy oknie możemy go podłączyć do oddalonego komputera właśnie za pomocą Unitek Y-271. Możliwość zastosowań jest jednak nieograniczona, możemy do niego podłączyć każde urządzenie USB: drukarkę, kamerę, czytnik kodów kreskowych czy tablicę multimedialną.


dopełniające zasilanie
Dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0, wzmacniacz zezwala na transfer z prędkością do 480Mbps. Ma wejście na dopełniające zasilanie w razie gdyby prąd z portu USB był zbyt słaby. Utrzymanie stałego prądu do 500 mA, wpływa na stabilność pracy podłączonych sprzętów. Do większości zastosowań, gdzie zużycie mocy jest niewielki uzupełniające zasilanie nie będzie jednak niezbędne. Przewód jest stosunkowo cienki i giętki.

Specyfikacja:

  • kompatybilny z USB 2.0 (oraz standardami wstecz)
  • długość 5m
  • wejście na dopełniające zasilanie
  • przewód wytworzony z czystej miedzi
  • grubość przewodu 6 mm
  • pozłacane końcówki
  • wykonanie: aluminium

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.