Menu

Kabel VGA Lanberg M/M 15m Ekran Ferryt czarny

Cechy produktu

  • Producent LANBERG 

Opis

kabel VGA 15m czarny Lanberg z podwjnym ekranowaniem i ferrytem to kabel klasy premium wspaniale nadajcy si do wszelkiego rodzaju pocze midzy urzdzeniami multimedialnymi wykorzystujcymi gniazda analogowe VGA.
artykuł odszuka zastosowanie w poczeniach midzy komputerami/notebookami a monitorami, telewizorami, rzutnikami, projektorami. Dziki zaimplementowaniu ferytowego rdzenia, sygna transmitowany przez przewód jest w wikszym procencie zachowywany zgodnie z oryginaem na wejciu. Wykorzystane ekranowanie w kablu w dodatku wzmacnia poziom izolacji dziki czemu sygna nie ulega znaczcej degradacji i moe żeby przesany na dusze odlegoci. Dziki duym restrykcjom i nacisku na kilkuetapow kontrol jakoci produkcji kabla, finalnie znamionuje si wysok jakoc oraz staj si on wyśmienitym rozwizaniem do przesyu audiowizualnego midzy urzdzeniami multimedialnymi. Kabel charakteryzuje si wysok jakoci przesyanego obrazu i dwiku, a take wydajnoci pracy. Odnajdzie swoje użycie zarwno w przydomowym zaciszu w trakcie ogldania ulubionych seriali i filmw, grania w wane rozgrywki on-line, czy pracy nad wanymi projektami, a take gwarantuje nieprzerwan, korzystnej jakoci transmisje sygnau podczas np. Wanych firmowych prezentacji.

Specyfikacja:

- Kocwki: VGA mski
- Materia wykonania y: CCS
- Ferytowy rdze
- Materia paszcza izolacyjnego: LD-PE
- Budowa kabla: 3 + 2, przewd uziemiajcy, ekranujce warstwy folii, PVC
- rednica dugoci paszcza PVC: 6.5mm
- Ilo pinw: 15
- Feryt: 2x
EAN: 5901969413885
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: CA-VGAC-10CC-0150-B
Długość przewodu: 15 m
rodzaj: przewód
użycie: wideo
Złącza #1: D-sub 15pin Męska
Złącza #2: D-sub 15pin Męska
Kolor: Czarny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.