Menu

Kabel VGA Lanberg M/M 3m Ekran Ferryt czarny

Cechy produktu

  • Producent LANBERG 

Opis

kabel VGA 3m czarny Lanberg z podwójnym ekranowaniem i ferrytem to kabel klasy premium nadzwyczajnie nadający się do wszelkiego rodzaju połączeń między urządzeniami multimedialnymi wykorzystującymi gniazda analogowe VGA.

artykuł odszuka użycie w połączeniach pomiędzy komputerami/notebookami a monitorami, telewizorami, rzutnikami, projektorami. Dzięki zastosowaniu ferytowego rdzenia, sygnał transmitowany przez przewód jest w obszerniejszym procencie zachowywany zgodnie z oryginałem na wejściu.

zaimplementowane ekranowanie w kablu dodatkowo wzmacnia poziom izolacji dzięki czemu sygnał nie ulega stanowczej degradacji i może być przesłany na dłuższe odległości. Dzięki wielkim restrykcjom i nacisku na kilkuetapową kontrolę jakości produkcji kabla, finalnie znamionuje się wysoką jakoścą, a także staję się on idealnym rozwiązaniem do przesyłu audiowizualnego pomiędzy urządzeniami multimedialnymi.

kabel charakteryzuje się wysoką jakością przesyłanego obrazu i dźwięku i efektywnością pracy. Znajdzie swoje wykorzystanie zarówno w przydomowym zaciszu w trakcie oglądania ulubionych seriali i filmów, grania w ważne rozgrywki on-line, czy pracy nad ważnymi projektami, a także zapewnia nieprzerwaną, prawidłowej jakości transmisje sygnału w trakcie np.

ważnych firmowych prezentacji.Specyfikacja:- Końcówki: VGA męski- Materiał wykonania żył: CCS- Ferytowy rdzeń- Materiał płaszcza izolacyjnego: LD-PE- Budowa kabla: 3 + 2, kabel uziemiający, ekranujące warstwy folii, PVC- Średnica długości płaszcza PVC: 6.5mm- ilość pinów: 15- Feryt: 2x- Długość: 3mWymiary: Akcesoria w komplecie: Pozostałe parametry:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.