Menu

Kabel VGA Lanberg M/M 5m Ekran Ferryt czarny

Cechy produktu

  • Producent LANBERG 

Opis

przewód VGA 5m czarny Lanberg z podwójnym ekranowaniem i ferrytem to przewód klasy premium wspaniale nadający się do wszystkiego rodzaju połączeń między urządzeniami multimedialnymi wykorzystującymi gniazda analogowe VGA.
towar wyszuka zastosowanie w połączeniach pomiędzy komputerami/laptopami a monitorami, telewizorami, rzutnikami, projektorami. Dzięki zaimplementowaniu ferytowego rdzenia, sygnał transmitowany przez kabel jest w obszerniejszym procencie zachowywany zgodnie z oryginałem na wejściu. Użyte ekranowanie w kablu ponadto wzmacnia poziom izolacji dzięki czemu sygnał nie ulega stanowczej degradacji i może być przesłany na dłuższe odległości. Dzięki sporym restrykcjom, a także nacisku na kilkuetapową kontrolę jakości produkcji kabla, finalnie znamionuje się wysoką jakoścą oraz staję się on wyśmienitym rozwiązaniem do przesyłu audiowizualnego między urządzeniami multimedialnymi. Kabel charakteryzuje się wysoką jakością przesyłanego obrazu i dźwięku oraz efektywnością pracy. Wyszuka swoje wykorzystanie jednocześnie w przydomowym zaciszu w trakcie oglądania ulubionych seriali i filmów, grania w ważne rozgrywki on-line, czy pracy nad ważnymi projektami, a także zapewnia nieprzerwaną, prawidłowej jakości transmisje sygnału w trakcie np. Ważnych firmowych prezentacji.
Specyfikacja:
- Końcówki: VGA męski
- Materiał wykonania żył: CCS
- Ferytowy rdzeń
- Materiał płaszcza izolacyjnego: LD-PE
- Budowa kabla: 3 + 2, przewód uziemiający, ekranujące warstwy folii, PVC
- Średnica długości płaszcza PVC: 6.5mm
- ilość pinów: 15
- Feryt: 2x
EAN: 5901969413908
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: CA-VGAC-10CC-0050-B
Długość przewodu: 5 m
rodzaj: kabel
wykorzystanie: wideo
Złącza #1: D-sub 15pin Męska
Złącza #2: D-sub 15pin Męska
Kolor: Czarny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.