Menu

Konwerter(Adapter) DIGITUS DA-70167 USB 2.0 do RS232 (DB9) z kablem Typ USB A M/Ż 0,8m

Cechy produktu

  • Producent Digitus 

Opis

Konwerter/Adapter USB 2.0 do RS232 (DB9) z przewodem USB A M/Ż długość 80cm Adapter szeregowy USB 2.0 marki DIGITUS to ergonomiczne rozwiązanie do połączeń szeregowych. Szeregowe złącze RS232 nie jest już dostępne na nowszym sprzęcie komputerowym, a konwerter USB 2.0 firmy DIGITUS umożliwia zamianę informacji pomiędzy portem USB 2.0 komputera a urządzeniami peryferyjnymi ze złączem szeregowym (port COM, RS232), takimi jak np.

stacje pogodowe, czujniki, systemy sterowania maszyn, dekoder STB, konsole do gier, palmtopy, skanery, modemy, adaptery ISDN i mnóstwo innych maszyn peryferyjnych. Adapter USB 2.0 jest kompatybilny w dół do USB 1.1 i umożliwia dostosowanie prędkości transmisji pomiędzy 75 bitów a 128 000 bitów na sekundę.

Dzięki indywidualnie konfigurowalnemu chipsetowi FTDI zapewniona jest kompatybilność wszelkich charakterystycznych systemów operacyjnych, a także zarządzanie energią (power-management) i zdalne wybudzanie z trybu oszczędzania energii (remote-wake-up).

Zasilanie następuje przez złącze USB, nie ma potrzeby użytkowania odrębnego zasilacza.kryteria sprzętowe: wymiary: Akcesoria w zestawie: Adapter szeregowy USB przewód przedłużający USB 80cm Pozostałe cechy: Udostępnia szeregowe złącze RS232 przez USB 2.0 Kompatybilność w dół do USB 1.1 Możliwość dobrania szybkości transmisji pomiędzy 75 bitów a 128 000 bitów na sekundę.

Obsługuje zdalne wybudzanie z trybu oszczędzania energii (remote-wake-up) i zarządzanie energią (power-management) Chipset: FTDI /FT231XS + FT3243S indywidualna konfiguracja przez chipset FTDI 1× wtyczka RS232 (Sub D 9-pin.) / 1× wtyczka USB A Złącze: Full Duplex Pozłacane styki Z kablem przedłużającym USB, ok.

80 cm Obsługa Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, Mac OS X, a także Linux True 3.3V CMOS drive output and TTL input...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.