Menu

Konwerter kaset magnetofonowych LogiLink UA0156, USB, kaseta => MP3, czarno-srebrny

Cechy produktu

  • Producent LogiLink 

Opis

Konwerter kaset magnetofonowych

Digitalizuje kasety magnetofonowe przy pomocy USB bezpośrednio na komputer
Konwertuje analogowy sygnał audio do formatu MP3
używany również jako odtwarzacz kaset magnetofonowych
Zasilanie przez USB albo baterie

Odtwarzacz kaset magnetofonowych LogiLink ze złączem USB. Pasuje do digitalizacji analogowego sygnału audio za pośrednictwem portu USB bezpośrednio do komputera PC. Po podłączeniu słuchawek urządzenie może służyć w dodatku jako charakterystyczny odtwarzacz kaset magnetofonowych. Zasilanie przez przewód USB albo 2 baterie AA (nie są zawarte w zestawie). Komplet zawiera oprogramowanie do digitalizacji nośników analogowych takich jak kasety do plików MP3.

Wyposażenie:
Konwertuje nośniki analogowe takie jak kasety do wersji cyfrowej w postaci plików MP3, do odtwarzania na iPodzie/MP3 lub na płytach CD · Kompaktowa kompozycja, przenośny · Wyjście audio do podłączenia do zestawów stereo, głośników albo słuchawek · Oprogramowanie do konwertowania sygnału audio do wersji cyfrowej w postaci plików MP3.

informacje technologiczne:
Długość netto: 113.1 mm · Funkcja nagrywania (LOV): poprzez USB · Interfejsy (Komputer/Multimedia): USB,Słuchawki (jack 3,5 mm) · Kolor: srebrny · Nagrywanie od: Kaseta · Napięcie robocze: 2x bateria AA, należy zamówić oddzielnie · Oprogramowanie w pakiecie: Program do konwertowania EZ Tape · typ digitizera USB: Kaseta digitalizera · Szerokość netto: 83.5 mm · Waga netto: 170 g · Wysokość netto: 30.3 mm

przesyłka obejmuje:
przewód USB,Program do konwertowania EZ Tape,Instrukcja obsługi.

wymagania systemu:
Kompatybilny z Windows ME/2000/XP/Vista/7.

Wskazówki:
Słuchawki nie zawierają się w zestawie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.