Menu

LANBERG KABEL MINIJACK 3.5MM M/M 3PIN 1M PREMIUM - CA-MJMJ-10CU-0010-BL-ponad 4000 punktów odbioru

Cechy produktu

  • Producent Lanberg 

Opis

prawidłowej jakości przewód audio Lanberg pozwala na transmisję dźwięku stereofonicznego przy pomocy gniazda Mini-jack 3.5mm. Idealnie nadaje się do większości sprzętów audio takich jak PC, smartfony, notebooki, laptopy, wieże, telewizory, odtwarzacze multimedialne, projektory, walkmany i innego różnorodnego rodzaju sprzętów peryferyjnych i gospodarstwa domowego.

Możliwość podłączenia kabla jest ograniczona tylko gniazdem i długością - reszta w większości nieistotne. Spełni choćby kryteria tych, którzy wymagają ponad przeciętnej jakości. Kabel cechuje się dobrym przewodzeniem sygnału, pokaźniejszą odpornością na zakłócenia, mniejszym wprowadzaniem do oryginalnego sygnału własnych szumów.

Dzięki wysokiej jakości wykonania i wprowadzeniu restrykcyjnych norm na etapie produkcji, kabel wyszuka wykorzystanie u użytkowników szukających oferty korzystnych jakościowo kabli....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.