Menu

LANBERG Kabel SATAII (3GB/S) 30cm CA-SASA-14CC-0030-R

Cechy produktu

  • Producent LANBERG 

Opis

kabel SATA II producenta Lanberg umożliwia osiągnięcie transferu rzędu 3 GB/S. Artykuł wynajdzie zastosowanie w domowych i biurowych warunkach jak i w przemyśle, serwerowniach, data center, systemu kontroli i monitoringu - wszędzie tam gdzie jest używane połączenie pomiędzy dyskami SATA a starszymi płytami głównymi, kontrolerami.

Metalowe zatrzaski na końcówkach kabla zapewniają udoskonalony zaczep kabla w gnieździe urządzeniach końcowych co pozwala uniknąć niekontrolowanego rozłączenia z kontrolerem i chronić urządzenia utrzymując nieprzerwany sygnał.

poprzez wykorzystanie kątowego gniazda, realne jest podłączenie kabla w miejsca w głównej mierze niedostępne albo tam gdzie dostęp kabla o prostej końcówce jest wyraźnie utrudniony. Specyfikacja: standard: SATA II, Złącza: 2 x Serial ATA damskie Maksymalna szybkość transferu: 3 Gb/s Grubość przewodów: 26 AWG Wykonanie rdzenia: CCS Kolor: Czerwony Długość: 0.3m

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.