Menu

LANBERG KABEL STEREO MINIJACK(M)->MINIJACK(M) 1.2M - CA-MJMJ-10CC-0012-BK-ponad 4000 punktów odbioru

Cechy produktu

  • Producent Lanberg 

Opis

korzystnej jakości kabel audio Lanberg umożliwia transmisję dźwięku stereofonicznego za pomocą gniazda Mini-jack 3.5mm. Świetnie nadaje się do większości maszyn audio takich jak PC, smartfony, notebooki, notebooky, wieże, telewizory, odtwarzacze multimedialne, projektory, walkmany i innego rozmaitego typu sprzętów peryferyjnych i gospodarstwa domowego.

Możliwość podłączenia kabla jest ograniczona tylko gniazdem i długością - reszta w większości nieistotne. Spełni nawet oczekiwania tych, którzy wymagają ponad przeciętnej jakości.kabel cechuje się dobrym przewodzeniem sygnału, większą wytrzymałością na zakłócenia, mniejszym wprowadzaniem do oryginalnego sygnału własnych szumów.

Dzięki wysokiej jakości wykonania i wprowadzeniu restrykcyjnych norm na etapie produkcji, przewód wyszuka użycie u użytkowników szukających oferty prawidłowych jakościowo kabli.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.