Menu

LANBERG PRZEDŁUŻACZ VGA M/F 1.8M (FERRYT, EKRAN) CA-VGAC-10CC-0018-B

Cechy produktu

  • Producent Lanberg 

Opis

Przeduacz kabla VGA 1.8m czarny Lanberg z podwjnym ekranowaniem i ferrytem to kabel klasy premium genialnie nadajcy si do wszelkiego typu pocze midzy urzdzeniami multimedialnymi wykorzystujcymi gniazda analogowe VGA.
artykuł znajdzie wykorzystanie w poczeniach midzy komputerami/notebookami a monitorami, telewizorami, rzutnikami, projektorami. Dziki zastosowaniu ferytowego rdzenia, sygna transmitowany przez przewód jest w wikszym procencie zachowywany zgodnie z oryginaem na wejciu. Użyte ekranowanie w kablu dodatkowo wzmacnia poziom izolacji dziki czemu sygna nie ulega znaczcej degradacji i moe aby przesany na dusze odlegoci. Dziki duym restrykcjom oraz nacisku na kilkuetapow kontrol jakoci produkcji kabla, finalnie charakteryzuje si wysok jakoc oraz staj si on perfekcyjnym rozwizaniem do przesyu audiowizualnego midzy urzdzeniami multimedialnymi. Przewód charakteryzuje si wysok jakoci przesyanego obrazu i dwiku, a take wydajnoci pracy. Odnajdzie swoje użycie zarwno w przydomowym zaciszu w trakcie ogldania ulubionych seriali i filmw, grania w wane rozgrywki on-line, czy pracy nad wanymi projektami, a take zapewnia nieustann, prawidłowej jakoci transmisje sygnau podczas np. Wanych firmowych prezentacji.Specyfikacja:
- Kocwki: VGA mski, VGA eski
- Ferytowy rdze
- Materia paszcza izolacyjnego: LD-PE
- Budowa kabla: 3 + 4, przewd uziemiajcy, ekranujce warstwy folii, PVC
- rednica dugoci paszcza PVC: 7.0mm
- Ilo pinw: 15
- Feryt: 2x
EAN: 5901969413915
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: CA-VGAC-10CC-0018-B+
Długość przewodu: 1.8 m
typ: kabel
wykorzystanie: wideo
Złącza #1: D-sub 15pin Męska
Złącza #2: D-sub 15pin damska
Kolor: Czarny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.