Menu

Maclean Adapter podróżny USB z zasilaczem MCE238

Cechy produktu

  • Producent Maclean 

Opis

Adapter podróżny z ergonomicznym 8-otworowym gniazdem i zaimplementowaną wtyczką UK / EU / AU / US. Możesz korzystać z niego w ponad 150 krajach w trakcie wakacji lub podróży. Perfekcyjny do najbardziej popularnych produktów podróżniczych, takich jak aparat fotograficzny, maszynka do golenia, laptop i inne. Adapter jest łatwy do przenoszenia dzięki niewielkim rozmiarom i wygodnej torbie do przechowywania.

wbudowane gniazda USB i USB C dzięki którym możesz ładować swoje urządzenia mobilne, takie jak Smartphone, Power Bank, Tablet, PDA, iPod, MP3 prawie na całym świecie. Pełna moc wynosi max. 5.6A.

MCE238 zezwala na podłączenie w ponad 150 krajach na całym świecie.

wykorzystanie jest bardzo proste: podłącz urządzenie i wybierz wariant wtyczki docelowej: rodzaj UE - wykorzystywany we wszelkich krajach europejskich (z wyjątkiem pokaźnej Brytanii, Irlandii, Cypru i Malty), Ameryce Południowej, Azji i inni. Typ USA - Zwłaszcza w USA, Kanadzie, Meksyku, Japonii, Arabii Saudyjskiej i innych. Użytkowany. Wariant AUS - zwykle w Australii, Papui Nowej Gwinei, Nowej Zelandii, Urugwaju, Chinach, Argentynie i innych. Używany. Typ UK - użytkowany m.in. W obszernej Brytanii, Irlandii, na Malcie, w Malezji, Singapurze, Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.