Menu

Maskownica DIGITUS taśmowa do okablowania na rzepy elastyczna regulowana 2m czarna

Cechy produktu

  • Producent Digitus 

Opis

Zoptymalizuj organizację kabli w mgnieniu oka. Elastyczny organizer kablowy z rzepem jest nadzwyczajnym uzupełnieniem do zarządzania kablami, jednocześnie w biurze, salonie, jak i w domowym gabinecie.szczególnie prosty montaż - wąż możesz indywidualnie przyciąć na odpowiednią długość, wkładasz kable i zamykasz zapięcie na rzep.

Zapięcie można otwierać i zamykać, dodawać albo eliminować kable w dowolnym momencie. Koniec z brudnymi kablami i plątaniną dzięki prostemu rozwiązaniu DIGITUS. Pozwala na układanie kabli w sposób przystępny i schludny.

Organizer można skrócić do wymaganego wymiaru, oplot z tworzywa sztucznego starczy przyciąć na wymiar zwykłymi nożyczkami. Możliwość ponownego zapięcia - można w każdej chwili ponownie otworzyć powstałą rurę kablową by dodać świeże lub polikwidować kable.

Wąż kablowy nadaje się do wiązek kablowych o średnicy do 5 cm, dzięki temu genialnie nadaje się do redukcji plątaniny kabli.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.