Menu

Microsoft Adapter bezprzewodowy P3Q-00008

Cechy produktu

  • Producent Microsoft 

Opis

zobacz wszystko na swym wielkim ekranie
Udostępniaj treści z tabletu, laptopa albo smartfona1 na telewizorze HDTV albo monitorze przy pomocy Microsoft Wireless Display Adapter. Korzystając z technologii bezprzewodowej, przesyłaj strumieniowo filmy, oglądaj prywatne fotografie albo wyświetlaj prezentacje na obfitym ekranie.

Unowocześniaj swoje spotkania
Przedstawiaj swoje idee i współpracuj w czasie rzeczywistym dzięki podłączeniu Microsoft Wireless Display Adapter do projektora lub monitora. Możesz jeszcze pisać w programie PowerPoint, aby podkreślić dany temat i wykorzystać w ten sposób obfitego ekranu jako wspólnego obszaru roboczego.

technologia Wi-Fi CERTIFIED™ Miracast®

Wireless Display Adapter korzysta z technice Wi-Fi CERTIFIED™ Miracast®, a więc nie ma ograniczeń dotyczących używania mocnych aplikacji lub zawartości przesyłanej strumieniowo. Użytkownik może wyświetlać wszystko ze swojego urządzenia na telewizorze HDTV lub monitorze. Wireless Display Adapter jest w dodatku certyfikowaną kartą Intel® Wireless Display (WiDi) i współpracuje z urządzeniami 2 w 1 oraz tabletami z obsługą technice Intel WiDi.

Łatwe połączenie
starczy podłączyć urządzenie USB albo HDMI przy pomocy adaptera Wireless Display Adapter do telewizora HDTV albo monitora, następnie powielić lub zwiększyć ekran — wtedy można cieszyć się ulepszoną jakością obrazu. Wireless Display Adapter gwarantuje niezawodne połączenie o zasięgu 7 m.EAN: 0889842003246
Gwarancja: 36 miesięcy
Kod dostawcy: P3Q-00008
Długość przewodu: 30 cm
wariant: Adapter
wykorzystanie: wideo
Złącza #1: USB wariant A Męska
Złącza #2: HDMI rodzaj A Męska
standard: USB 2.0
Kolor: Czarny
rozmiary: 403.5 x 22 x 11 cm
Waga: 33.1 g
Pozostałe parametry: wymagania systemowe:- Wszystkie telefony, tablety i notebooky, łącznie z produktami z kolekcji Surface, z systemem Windows 10 i obsługą technice Miracast®. Korzystanie nie wymaga dostępu do Internetu.- Uwaga: należy upewnić się, iż zainstalowano najnowsze aktualizacje systemu Windows

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.