Menu

Splitter, rozdzielacz HDMI 1x2 4k x 2k 60Hz H3213

Cechy produktu

  • Producent Signal 

Opis

Splitter HDMI 1x2 4k x 2k 60Hz Signal H3213


Do czego się przydaje rozdzielacz sygnału HDMI?


Nie wszyscy wiedzą, co to jest Splitter i do czego służy? Splitter to rozdzielacz sygnału HDMI, czyli bardziej prosto, dzięki niemu podłączysz kilka wyświetlaczy np. Tv albo monitory do jednego źródłowego urządzenia. Taki splitter z zasady jest stosowany w sklepach rtv. Tam możemy zaobserwować wyświetlanie tego samego obrazu na kilku monitorach równocześnie. W warunkach domowych przyda się jedynie wtedy, kiedy potrzebujemy tego samego obrazu na odbiornikach w dwóch różnorodnych pomieszczeniach. Na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego rozdzielacza? najczęściej na to, czy obsługuje HDCP. Niemało sprzętów nie obsługuje tego protokołu i jeżeli traficie na ten typ splittera to będziecie mieli problem z odbiorem jakiegokolwiek sygnału.


Jaki rozdzielacz sygnału kupić? Tylko Splitter HDMI 1x2 H3213 producenta Signal Splitter HDMI 1x2 H3213 producenta Signal HD daje wam możliwość rozprowadzenia sygnału HDMI do dwóch odbiorników telewizyjnych na raz. Ten splitter posiada zdolność buforowania sygnału jak i jego wzmacniania. Tak wzmocniony sygnał możemy przesyłać przewodem obsługującym kanon HDMI 2.0 na odległość do 15 metrów. Znakomicie stanie na wysokości zadania w sklepach ze sprzętem rtv jak i w salach konferencyjnych. Do naszego splittera podłączysz tunery, odtwarzacze DVD, komputery, konsole i inne urządzeń HD.cechy splittera:
przystępna instalacja
Rozprowadzenie sygnału do 2 telewizorów
Obsługa standardu HDMI 2.0
Obsługa rozdzielczości 4Kx2K 60 Hz
Obsługa HDCP
Obsługa kompresji dźwięku DTS Digital, Dolby Digital, DTS-HD, Dolby True HD


*


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.