Menu

Tracer Kabel USB 2.0 Type-C A męski - C męski 1,0m czarno-niebieski

Cechy produktu

  • Producent Tracer 

Opis

kabel USB 2.0 Type-C A męski - C męski 1,0m czarno-niebieski

innowacyjny przewód w oplocie z uniwersalną końcówką USB-C. Pasuje do telefonów, dysków, laptopów i innych kompatybilnych sprzętów z portem USB rodzaju C. Przewód można podłączyć do ładowarki z portem USB, do komputera, netbooka czy innego źródła energii.

Orginalny produkt firmy TRACER - rzetelenego dostawcy elektroniki użytkowej i akcesoriów GSM
Nasze kable są w pełni bezpieczne do stosowania i zgodne z minimalistycznymi europejskimi oczekiwaniami bezpieczeństwa. Spełniają wszystkie atesty i luźną pracę w każdych warunkach.

Długość: 1 m

przewód spisze się bez problemu w każdych warunkach, ma odpowiednią długość, żeby nie zajmować zby sporo miejsca, nie plątać się, a równocześnie dotrzeć ze swoją energią do każdego urządzenia w Twoim domu.

Trwały materiał wykonania

kabel nie plącze się przy użytkowaniu i transporcie, nie zagina się.posiada kilka wartw tkaniny, jest miły w dotyku i będzie służył choćby progresywnym użytkownikom.

Ładowanie: do do 2.1 A (kompatybilny z nowymi smartfonami)

Nie czekaj, aż Twój telefon naładuje się. Z naszym przewodem proces będzie bezzwłoczny. Już teraz podłącz swoje urządzenie przy pomocy naszego kabla i ciesz się szybkim transferem.

Podwójna funkcja: ładowanie i transmisja informacji

Tanie kable nie pozwolą Ci na szybką synchronizację informacji np. Z komputerem czy laptopem. Dlatego: wybierz przewód Tracer! Urządzenie samoczynnie i błyskawicznie zainstaluje sterowniki na komputerze i pozwoli na przeniesienie plików.

Profilowana krawędź wtyczki o srebrnym wyglądzie

Zadbaliśmy o każdy szczegół. Będzie to lubiane akcesorium, a jednocześnie przydatny gadżet. Pamiętaj, tylko markowe akcesoria mobilne zapewniają 100% gwarancji.

Dlaczego USB-C?

kanon USB-C zyskuje na popularności i coraz więcej innowacyjnych urządzeń rynku przenośnego decyduje się na wykorzystanie takiego portu. Od konwencjonalnej wtyczki różni się wymiarem i kształtem. Symetryczny kształt sprawi bowiem,za każdym razem umieścimy wtyczkę poprawnie. Lecz to nie jedyna różnica! Prawdziwą różnicę odczujesz w prędkości transmisji. Dzięki czemu USB C może ładować nawet tak wymagające urządzenia jak notebooky. USB-C obsługuje większość protokołów i formatów. Największe firmy i producenci elektroniki już zapowiadają popularyzację tego rozwiązania. Bądź gotowy na innowacyjność!

Kolor: czarno-niebieski

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.