Menu

Tuner LOGILINK Audio and Video Grabber USB 2.0 Cena z kodem rabatowym

Cechy produktu

  • Producent LOGILINK 

Opis

teraz wystarczy urzywając swoje filmy.
Przegraj swoje filmy przez aparat, video Recorder lub kamery wygodnie i bez wysiłku do komputera.. Możliwość podłączenia nośnika obrazu, takich jak np. Zidentyfikować taśmy VHS posiadają jest wyłącznie jedna krótka żywotność do 15 lat.
uratować możesz oglądać swoje filmy i nagrania wideo dlatego wykonuje szybko to sposób na przyciągnięcie cyfrowej epoce. A do tego powiedz pasek do sałatek Żegnaj.
Jest to szczególnie proste: wystarczy np. VHS odtwarzacze DVD przez cały czas videograbber w dniu, w port USB umożliwiający podłączenie komputera PC i wszystko na dysk twardy do słuchawek.
Naturalnie w najlepszej jakości cyfrowej. Później można w dodatku bezproblemowo swoje filmy na DVD palić.
Edytuj swoje filmy i archiwizowanie szczególnie komfortowa budowa z dołączonego do urządzenia oprogramowania ulead VideoStudio. Dzięki czemu, iż Państwo swoją starą VHS nagrywanie funkcjonalna przy pomocy jednego kliknięcia w nowym blaskiem.
Dotychczasowa wartość 39,90 euro jest sugerowaną. Dostawcy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.