Menu

UGREEN ADAPTER USB 5W1 USB-C, HDMI, MICROSD SZARY - 50209-ponad 4000 punktów odbioru

Cechy produktu

  • Producent UGREEN 

Opis

Adapter 5w1

Adapter USB-C firmy UGREEN umożliwia podłączenie wielu urządzeń. Ma 3 porty USB 3.0, port HDMI dzięki któremu możemy wyświetlić grafikę w rozdzielczości 4K UHD, oraz port USB-C pozwalający na prędkie ładowanie.wielka kompatybilność

Urządzenie współpracuje z większością przystępnych na rynku postępowych sprzętów.

Plug & Play

Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych sterowników. Wystarczy podłączyć do urządzenia akcesorium i od razu możemy zacząć działanie.
Opis przystępnych scali

3 x USB 3.0
- Jest to typowe złącze USB o rozszerzonej przepustowości, pozwalające na podłączenie do urządzenia sprzętów wskazujących (myszka, klawiatura) zachowanych w standardzie USB. Na dodatek gniazda obsługują dodatkowo wszystkiego typu urządzenia pamięci masowej (dyski zewnętrzne, pendrive).

1 x HDMI - kanon video obsługiwany poprzez adapter w rozdzielczości 4K, dając rewelacyjny obraz. Na dodatek uGreen HUB zagwarantuje możliwość korzystania jednocześnie w funkcji podzielonego ekranu jak i jego kopiowania. Możemy zatem, przy wykorzystaniu adaptera wydzielić dwa odrębne monitory, na których prowadzić będziemy najróżniejsze pracy, jak również skopiować obraz z jednego monitora na drugi.

1 x USB-C (Typu C) - W celu zapewniania standardu pracy z urządzeniami, adapter uGreen 8w1 zagwarantuje nam zachowany dostęp, do używanego przez siebie złącza USB-C. Nie musimy zatem martwić się o utratę jednego z bardzo cennych połączy USB-C, ponieważ dostęp do niego zostaje zachowany. Złącze obsługuje transfer informacji jak i może pełnić funkcję złącza do ładowania.


Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.