Menu

Unitek 3-in-1 USB Charging Cable C4049RD

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

Ładowanie choćby 3 telefonów jednocześnie
kabel c4049 producenta Unitek umożliwia ładowanie 3 maszyn w tym samym czasie. Możemy do niego podłączyć każdy przystępny na rynku telefon, gdyż ma on 3 różnorodne złącza: USB-C, Micro-USB, i Lightning. Sprawdza się jako przewód ładowania w samochodzie w przypadku, gdy nie wiemy, jakim telefonem będzie dysponował pasażer.


Wiadomo – czerwony najszybszy
Telefon obsługuje funkcję prędkiego ładowania. Ładuje z maksymalną mocą 3A.
zastosowany chip dba o trafne natężenie dla Twojego urządzenia i o korzystną kondycję baterii. Bezpiecznie ładuje wszystkie urządzenia przystępne na rynku.

Design Premium
Do wykonania przewodu zastosowano najlepszych materiałów. Przewód jest ze 100% miedzi aby zapewnić jak największą produktywność ładowania.
Nylonowy oplot uniemożliwia plątaniu się przewodu i wydłuża jego żywotność. Użytkownicy szanujący trwałość docenią aluminiowe wtyki, a także specjalne nasady końcówek uniemożliwiające przecieraniu się przewodu.Uwaga: kabel służy wyłącznie do ładowania. Synchronizacja informacji możliwa jest tylko na złączu Lightning.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.