Menu

Unitek Adapter DisplayPort - HDMI 4K; Y-6332 BIAŁY

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

Unitek Y-6332 to konwerter który przekształca sygnał z DisplayPort na HDMI i tym samym pozwala podłączyć źródła sygnału np. Komputer lub notebook z portem DisplayPort do odbiornika np. Monitora lub projektora z wejściem HDMI.
Posiadacz Y-6332 podczas delegacji lub wizyty zawsze będzie przygotowany na prędkie podłączenie, niezależnie od zastanego rodzaju odbiornika a użytkownik konwertera w domu nie będzie musiał zamieniać swojego odbiornika na ten który posiada wejście DisplayPort. Konwerter wspiera rozdzielczość 4K - czyli obsługuje urządzenia o najkorzystniejszej obecnie czystości i ostrości obrazu. Z rozdzielczością 4 raza obszerniejszą aniżeli Full HD obraz jest przejrzyście czysty i ostry, gwarantując doznania wizualne nie ustępujące rzeczywistości. Konektor jest w pełni uniwersalny i łączy ze sobą urządzenia przeróżnych marek.EAN: 4894160019400
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: Y-6332
Długość przewodu: 20 cm
wariant: Adapter
zastosowanie: video
Złącza #1: DisplayPort Męska
Złącza #2: HDMI rodzaj A żeńska
standard: HDMI High Speed with Ethernet
Kolor: Biały
Pozostałe cechy: - Wspiera obsługę rozdzielczości 4K- Zgodny ze standardem DP 1.2, a także HDMI 1.4- Chipset: ASM 1153E

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.