Menu

Unitek Adapter USB TYP-C do Gigabit; Y-3465

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

bezusterkowe podłączenie do sieci
Coraz więcej ultrabook’ów ma tylko port USB typ-C a połączenie do sieci LAN lub Internet zapewniane jest jedynie przez WiFi. Co jednak zrobić w przypadku gdy posiadając na względzie bezpieczeństwo lub stabilność i prędkość transmisji chcemy zintegrować się z siecią po klasycznym kablu? Jeśli posiadamy Unitek Y-3465 rozwiązanie jest bardzo proste. Do portu USB wariant-C ultrabook’a podłączamy adapter i gotowe.

Szybka łączność i progresywny wygląd

Połączenie szybkiego transferu USB-C 3.1, a także transmisji Gigabit (1000Mbps) sprawiają, iż jest to najszybsze aktualnie podłączenie do sieci LAN albo Internet. Adapter jest wytwarzany z aluminium oraz ma kompaktowe rozmiary. Bez trudu zmieści się w każdej torbie do laptop’a a i na biurku będzie się ładnie prezentował. Diody LED na obudowie adaptera pokazują nam status połączenia.EAN: 4894160017161
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: Y-3465
Długość przewodu: 30 cm
rodzaj: Adapter
wykorzystanie: Komputerowy
Złącza #1: USB rodzaj C Męska
Złącza #2: RJ45 kobieca
kanon: USB 3.1/USB 3.1 gen 2
Kolor: metaliczny
rozmiary: 32 x 17 x 61 mm
Pozostałe parametry: - Wsparcie dla IPv4/IPv6- umożliwia pracę Full Duplex- Transfer danych 10/100/1000Mbps- Zarządzanie energią- Tryb automatycznego uśpienia i funkcja Wake-on-LAN- LED-owe wskaźniki stanu połączenia- pokrywa wyprodukowana z aluminium- wymagania systemowe: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 (32/64-bit), Linux, MacOS.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.