Menu

Unitek Adapter USB Typ-C na HDMI/VGA, aluminium; Y-V100

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

Unitek Y-V100 adapter rodzaj-C na HDMI i VGA

Dodatkowy monitor z portu USB-C
Konwerter z USB-C na HDMI i VGA pozwala na podpięcie do komputera uzupełniającego monitora z gniazdem HDMI lub VGA. Takie rozwiązanie upraszcza pracę. Dodatkowy monitor będzie mógł pracować w trybie Mirroring albo w trybie Extending. Maksymalna rozdzielczość rozwiązania to 4Kx2K.

Prywatne kino
Podłączając komputer albo tablet do pokaźnego telewizora przy pomocy konwertera Unitek, możemy stworzyć swoje prywatne kino, u nas w domu lub u znajomego, do którego przyszliśmy z wizytą. Konwerter pracuje ze wszystkimi urządzeniami USB-C - należy jednak pamiętać, iż urządzenie musi na porcie USB-C mieć Alternate DisplayPort Mode. Zaczynają się już pojawiać telefony z takim rozwiązaniem - pierwszym jest Huawei Mate 10.

Asystent biznesu

Konwerter przyda się dodatkowo wszystkim tym, którzy na co dzień prezentują swoje rozwiązania, uczestniczą w konferencjach lub innych spotkaniach biznesowych. Mając konwerter Y-V100 firmy Unitek za każdym razem będą w stanie podpiąć się do projektora w salce konferencyjnej, bez względu na wejście video, które on posiada. Za pomocą konwertera będziemy choćby w stanie wyświetlać obraz na obu wyjściach symultanicznie - w tym jednak wypadku tylko w trybie Mirroring.

Wykonanie Premium

Unitek Y-V100 został wytwarzany z aluminium co wpływa na jego estetykę i solidność. Zastosowano w nim chipset Premium i najkorzystniejsze materiały zapewniające wysoką jakość przesyłanego obrazu.EAN: 4894160034519
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: Y-V100
Długość przewodu: 15 cm
typ: Adapter
wykorzystanie: video
Złącza #1: USB typ C Męska
Złącza #2: HDMI typ A żeńska
standard: HDMI Ultra HD 4K
Kolor: metaliczny
Materiał: Aluminium
Pozostałe cechy: Plug & Play

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.