Menu

UNITEK KABEL DISPLAYPORT 1.4 8K@60HZ, 3M, C1609BNI-ponad 4000 punktów odbioru

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

przewód DisplayPort 1.4 z metalowymi końcówkami i nylonowym oplotem obsługuje maksymalną rozdzielczość 8K przy częstotliwości 60Hz i nawet 240Hz dla FullHD.

świeże możliwości DisplayPort 1.4
Zachwyć się najwyższą jakością detali i płynnym odświeżaniem choćby na największym telewizorze 8K. Najwyższy obecnie standard DisplayPort 1.4 oferuje rozdzielczość 8K (8192x4320) przy odświeżaniu 60Hz, 4K przy 120 Hz i Full HD z maksymalną częstotliwością sięgającą 240 Hz. Takie wartości są więcej niż satysfakcjonujące przy graniu w choćby najmocniej wymagające strzelanki. Jest to osiągalne dzięki ogromnej przepustowości HBR3 o wartości 32,5 Gbps i produktywnej kompresji Display Stream Compression 1.2 (DSC1.2) zaprojektowanej specjalnie dla tego typu przewodów.

Jakość obrazu i dźwięku bez kompromisów
DisplayPort 1.4 gwarantuje rozrywkę najwyższej jakości jednocześnie w obszarze obrazu jak i dźwięku. Kabel obsługuje 32 kanały audio i szeroką gamę barw HDR. Pozłacane złącza i podwójne ekranowanie razem z kodowaniem korygującym FEC produktywnie chronią przed zakłóceniami i szumami.

doskonała jakość wykonania
Jeśli szukasz czegoś, co będzie pasowało do dopracowanego wyglądu w salonie to kabel Unitek DP 1.4 jest właśnie dla Ciebie. Wysmakowane, cynkowe końcówki w kolorze szampana i nylonowy oplot tworzą stylową i jednocześnie trwałą konstrukcję. Wtyczki wyposażono w przyciski zabezpieczające przed przypadkowym wyrwaniem z portu. Przewody są przystępne w wersjach 1, 1,5, 2 i 3 m, więc z łatwością dobrac odpowiednią długość.

Tak jak inne produkty Unitek przewody DP mogą zostać objęte trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android), szczegóły na stronie https://gwarancja-unitek.pl/.


Pozostałe cechy
Złącze 1: Wtyk DisplayPort Złącze 2: Wtyk DisplayPort użycie: audio-video Długość: 3 m Średnica zewnętrzna: 7,5 mm Najwyższe obsługiwane rozdzielczości: 8K@60Hz, 4K@120Hz, FullHD@240Hz Technologie: HBR3, Display Stream Compression 1.2 (DSC1.2), High Dynamic Range (HDR), FEC Wykończenie: pozłacane wtyki, bladozłote końcówki ze stopu cynku, czarny nylonowy oplot Przycisk zabezpieczający przed przypadkowym wysunięciem wtyku z portu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.