Menu

Unitek kabel USB Typ-C 1.0m Y-C477BK

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

kabel Uniteka USB wariant-C - wariant-C do przesyłu informacji, synchronizacji i ładowania maszyn z gniazdem USB rodzaj-C takich jak tablety, telefony i ultrabooki, w połączeniu z hostem zaopatrzonym w gniazdo USB typ-C czyli komputerem, ładowarką itp.

tworzony z najlepszych materiałów. Jakość gwarantowana poprzez firmę Unitek. Fachowe wykonanie, najlepsze materiały: przewód 100% miedzi Cienki przewód i smukłe konektory Wykonanie gwarantujące właściwą izolacje: powłoka stworzona z Premium PVC, bezpieczna Każda żyła transmisyjna foliowana, w celu zapewniania stabilności połączenia i braku interferencji Każda partia przechodzi testy: wstrząsowe, wytrzymałości konektorów, ciągliwości, odporności na korozje Wtyki USB rodzaj-C symetryczne, czyli jak trafisz tak podłączysz rozmiary: Akcesoria w pakiecie: Pozostałe właściwości:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.