Menu

Unitek Kabel USB2.0 - Lightning 1.0m, M/M, kątowy; C4047RD

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

kabel USB2.0 - Lightning 1.0m, M/M, kątowy; C4047RD

Kątowy = komfortowy w użyciu
przewód Unitek służy do ładowania i synchronizacji telefonów iPhone i tabletów iPad. Jego obie wtyczki są kątowe. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie wówczas gdy zwykliśmy trzymać telefon oburącz w orientacji poziomej. Wtyki u nasady specjalnie usztywnionoprzewód służył nam nie tylko lecz i długo.

Dla graczy i oglądaczy
Docenią go nad wyraz osoby grające a także, ci którzy mnóstwo oglądają w internecie. Podczas takich czynności wygodniej nam jest trzymać telefon w orientacji poziomej. Kątowe wtyki sprawiają,przewód się nie plącze i złącza telefonu są mniej podatne na uszkodzenia. A długie granie albo oglądanie sprzyja temu, iż baterię często musimy ładować.

prędkie ładowanie

kabel gwarantuje prędkie i bezpieczne ładowanie oraz szybki i jednostajny transfer danych. Jest kompatybilny ze wszystkimi systemami iOS. Dodatkowym atutem jest fakt, że złącze USB jest symetryczne, czyli jak wetkniemy tak trafimy!

Trwałe wykonanie
Przy jego produkcji wykorzystano chipset Premium, który odpowiada za stabilny transfer informacji jak i kontrolę parametrów ładowania. Dzięki niemu korzystanie z przewodu jest bezpieczne. Przewód wyprodukowano z ocynkowanej miedzi - wpływa to z korzyścią na właściwości ładowania.EAN: 4894160035493
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: C4047RD
Długość przewodu: 1 m
typ: przewód
zastosowanie: Komputerowy
Złącza #1: USB typ A Męska
Złącza #2: Lightning 8pin Męska
kanon: USB 2.0
Kolor: Czerwony

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.