Menu

Unitek Przedlużacz aktywny USB 2.0, 10m, Y-278 czarny

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

Podłącz urządzenie USB na 10 metrów +
Aktywny przedłużacz Unitek Y-278 pozwala podłączyć urządzenia USB 2.0 na 10 metrów i więcej. Jest to możliwe, dzięki wmontowanemu w kabel wzmacniaczowi. Unitek Y-278 został wytwarzany z najlepszych tworzyw w celu zapewnienia słusznego działania. Kabel wytwarzano z 100% miedzi oraz zastosowano chipsety premium. Dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0, wzmacniacz pozwala na transfer z prędkością do 480Mbps.

Lepszy sygnał LTE, DVB-T

Aktywny przedłużacz nieraz wykorzystuje się do polepszenia sygnału LTE albo DVB-T. Laptop albo komputer przede wszystkim mamy przy biurku, które może być oddalone od okna, przy którym z zasady jest najsilniejszy zasięg. Umieszczając modem LTE lub DVB-T przy oknie możemy go podłączyć do oddalonego komputera właśnie za pomocą Unitek Y-278.

uzupełniające zasilanie
Wtyk USB jest podwójny. Do większości zastosowań starczy nam podpięcie głównego wtyk. Jednak w przypadku gdy normalnie przenoszony przez USB 2.0 prąd 0,5A okaże się za słaby, dzięki dopełniającemu wtykowi jesteśmy w stanie dostarczyć uzupełniające zasilanie do 1A. Przyda się to użytkownikowim, który podłącza prądożerne urządzenia jak np. Zewnętrzny dysk HDD.EAN: 4894160032324
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: Y-278
Długość przewodu: 10 m
typ: Przedłużacz
zastosowanie: Komputerowy
Złącza #1: USB typ A Męska x2
Złącza #2: USB typ A żeńska
kanon: USB 2.0
Kolor: Czarny
rozmiary: 52 x 26 x 12 mm
Pozostałe właściwości: - Zgodny ze specyfikacją USB 2.0, kompatybilny wstecz z USB 1.1- Zasilanie z magistrali- Dodatkowy wtyk USB zapewniający dodatkowe zasilanie do 1A- Wzmacnia sygnał, redukuje zakłócenia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.