Menu

Unitek przewód PREMIUM VGA HD15 M/M 15m

Cechy produktu

  • Producent UNITEK 

Opis

kabel kategorii PREMIUM - najwyższe cechy sygnału
Przewody VGA Uniteka wyprodukowane są w 100% z miedzi, posiadają pozłacane końcówki i znamionują się najwyższymi parametrami. Zastosowane ferrytowe bezpieczniki chronią przed EMI, RFI i innymi zakłóceniami i stabilizują sygnał. Poszczególne wiązki są wielokrotnie ekranowane metalową i aluminiową folią, a wszystko to po to, by obraz był czysty, widoczny i bez żadnych zniekształceń. Przewody VGA Unitek potrafią czysto przenosić obraz Full HD o max. Rozdzielczości 1920x1080P. Przewody przystępne są w asortymencie: 0,3m, 1m, 1,5m, 2m, 3m, 5m, 8m, 10m, 15m, 20m, 25m i 30m, w zależności od długości przewodu wytworzone są z kabla o parametrach 26-28 AWG.

Z trosceą o każdy detal
Przewody są cienkie, giętkieniezwykle wytrzymałe. Są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w port VGA.
Unitek dba także o ergonomiczne aspekty dostarczanych towarów. Przewody pakowane są w estetyczne opakowania strunowe a pokaźniejsze długości w opakowania kartonowe. Każdy przewód spięty jest opaską, aby łatwiej zapanować nad organizacją jego przebiegu. Końcówki przewodu zabezpieczone są antykurzowymi zatyczkami. A wszystko to po to,przewód służył poprzez długie lata.

Interfejs: HD15 VGA
Złącza: VGA męski - VGA męski, pozłacane
technika kabla: kanon 3C + 6 Structure
Wykonanie kabla: 100% miedź, wielokrotnie ekranowany
wbudowane ferrytowe bezpieczniki chroniące sygnał przed zakłóceniami
Obsługa rozdzielczości Full HD max.: 1920 x 1080P
rozmiar żyły: 26AWG
Materiał: PVC
Średnica zewnętrzna: 7,8 mm
Kolor: czarny
Długość: 15 metr
Opakowanie: karton ekspozycyjny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.