Moje konto

Kadzidełka

179 produktów z 6 sklepów

strona 1 z 9

MEDITATION - Kadzidełka

Producent HEM

… HEM Medytacja oczyści i zmieni atmosferę w pomieszczeniu, poczujesz się lżej i swobodniej. Twój umysł stanie się otwarty. Zharmonizuje psychikę. Uzdrowi twoje ciało i duszę. Pomoże w kontakcie z Duchami przyrody, oraz poprawi FENG SHUI w pomieszczeniu. Nadaje sie do praktyk medytacyjnych. Zapach korzenny, intensywny, wyczuwalny. Pojedyncze opakowanie zawiera 20 szt. kadzidełek. … SZCZEGÓŁY →

PACZULA / PATCHOULI - Kadzidełka

Producent HEM

… wyjątkowości i niepowtarzalności zapach. Tworzy klimat tajemnicy, wyciszenia, pełnego uspokojenia. Chroni przed nerwicą i depresją. Redukuje stres i pozwala na pełne wyciszenie organizmu. Stosowany także jako afrodyzjak. Kadzidełka Paczuli palone jest aby przyciągnąć pieniądze i dobra materialne, jak również miłość oraz by pobudzić płodność. Pojedyncze opakowanie zawiera 20 szt. … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Kadzidełka

Jeżeli chcesz uprzyjemnić atmosferę swojego domu czy biura i lubisz orientalne zapachy kadzidełka będą doskonałym wyborem. Prezentujemy szeroki wachlarz zapachów m.in. : cynamon, lawenda, gwieździsty anyż, trawa cytrynowa, opium magnolia czy drzewo sandałowe. Jeżeli nie chcesz się ograniczać do jednego zapachu proponujemy mieszanki, które nie tylko wprowadzą Cię w dobry nastój, ale pomogą także w uzyskaniu harmonii i zapewnią ochronę osób i pomieszczeń.

Takie właściwości posiadają tybetańskie kadzidła tradycyjne Dorje, Shambala czy Bajra. Budda fortuny pomoże zaś przyciągnąć bogactwo i powadzenie materialne. Zestawy kadzidełek będą znakomitym pomysłem na prezent. Seria Anielska zawiera w sobie kadzidełka: Inspiracja, Miłość, Nadzieja, Pokój, Radość, zaś Księżyc Kyoto to zestaw obejmujący zapachy: Pierwsza kwadra, Pełnia, Ostatnia kwadra. W tej kategorii znajdziesz także kadzidło franciszkańskie, żywice aromatyczne i kadzidło żywiczne typu Bazylika, Nazaret, David czy Watykan.

Posiadamy produkty wiodących marek Ngalso i Shoyeido oraz liczne potrzebne akcesoria. Przede wszystkim łatwopalny węgiel do spalania ziół i kadzideł, kamienne i drewniane podstawki pod kadzidełka w kształcie podłużnym, okrągłym oraz z rzeźbą rumaka lub buddy.

Sprawdź też