Menu

Baskerville Ultra 2.0 kaganiec dla psa - Rozmiar 5 (np. labrador, owczarek niemiecki) | DARMOWA Dostawa od 99 zł

Cechy produktu

  • Producent Baskerville 

Opis

wideo mieści napisy w języku polskim. Jeżeli ich nie widzisz, zobacz ustawienia na YT. W niepewnych sytuacjach albo w nad wyraz zatłoczonych miejscach założenie pupilowi kagańca może okazać się absolutnie potrzebne.

Prezentowany poręcznie ukształtowany kaganiec Baskerville Ultra 2.0 (tzw. Kaganiec fizjologiczny) gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie pozwala na Twojemu czworonożnemu towarzyszowi maksymalny komfort noszenia.

Kaganiec jest nie tylko nad wyraz konkretny, lecz także miękko wyściełany i giętki, co gwarantuje psu dostateczną swobodę podczas picia, ziajania i jedzenia z ręki. Trzy możliwości mocowania uniemożliwiają zsuwaniu się kagańca.

Pas karkowy z klipsem z tworzywa sztucznego zezwala na szybkie zakładanie i bezpieczne spinanie za głową. Pod brodą znajduje się pętelka, przez którą można przewlec normalną obrożę i tym samym rozszerzyć poziom bezpieczeństwa.

Opcjonalnie do górnej części kagańca można przymocować dodatkowy pasek bezpieczeństwa i przypiąć go z tyłu do paska karkowego. Uwaga: Noszenie kagańca powinno być dla psa codziennością, a nie karą. Psa należy powoli i ostrożnie do tego przyzwyczaić.

Kaganiec Baskerville Ultra 2.0 w skrócie: zastrzeżony kaganiec dla psa uniemożliwia pogryzieniom Zakładany na głowę pasek z łatwym w obsłudze zapięciem: dla udoskonalonego dostosowania i komfortu Z klipsem na pasku karkowym: szybkie i przystępne zakładanie bardzo solidny i wytrzymały materiał, a jednocześnie giętki i rozciągliwy użyteczny kształt: możliwość adekwatnego dobrania po ogrzaniu unikalne wzornictwo: pozwala na psu luźne oddychanie, ziajanie i picie Miękka, neoprenowa wyściółka po bokach i na brodzie Klipsy i sprzączki z tworzywa nienaturalnego: bez twardego metalu dotykającego ciała psa Pewnie trzyma się głowy i pyska psa: dzięki 3 mocowaniom Maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu noszenia Możliwość karmienia psa użycie: Pomoc treningowa w trakcie szkolenia psa, np.

w przypadku zadziornych zachowań Ograniczenie częstotliwości polowań na dziką zwierzynę Socjalizacja uratowanych psów Kolor: czarny Materiał: Kaganiec: termoplastyczne tworzywo nienaturalne (TPR) Taśma: 100% poliestru Sprzączka i klipsy: tworzywo sztuczne tabela rozmiarów: rozmiar Długość nosa Długość kagańca Obwód nosa Obwód kagańca Przykładowe rasy 1 5 cm 8 cm 22 cm 23 cm Bichon frise, maltańczyk, pudel toy, yorkshire terrier, jamnik miniaturowy 2 6 cm 10 cm 27 cm 30 cm Bedlington terrier, border terrier, West Highland white terrier, pudel miniaturowy, sznaucer miniaturowy 3 8 cm 11 cm 28 cm 34 cm Beagle, border collie, cocker spaniel angielski, corgi, sznaucer, pudel spory, terier walijski 4 9 cm 12,5 cm 32 cm 36,5 cm Australian cattle dog, dalmatyńczyk, husky, pointer, springer spaniel, staffordshire bull terrier, wyżeł węgierski krótkowłosy 5 11 cm 14 cm 35 cm 42 cm Bokser, bulterrier, owczarek niemiecki, dobermann, seter, golden retriever, labrador retriever, rhodesian ridgeback, shar pei, wyżeł weimarski krótkowłosy 6 13 cm 14,5 cm 41 cm 45 cm Akita japońska, bulmastif, dog niemiecki, wilczarz irlandzki, nowofunland, rottweiler, bernardyn Sposób pomiaru Zmierz odległość od czubka do nasady nosa pod oczami.

Zmierz obwód nosa w miejscu położenia kagańca w najszerszym miejscu, które najczęściej znajduje się pod oczami. Przykładowe rasy odnoszą się do charakterystycznych dorosłych przedstawicieli. Suki lub młodsze psy mogą potrzebować kagańca o mniejszym rozmiarze.

Uwaga Kaganiec powinien być na tyle obfity, by pies mógł swobodnie otworzyć pysk i ziajać. Przedni koniec kagańca powinien znajdować się w odległości 1 cm od nosa. Podane przykładowe rasy służą za punkt odniesienia przy wyborze poprawnego rozmiaru.

W zależności od psa i kształtu jego nosa może być niezbędny inny wymiar. Kaganiec Baskerville Ultra jest plastyczny można go optymalnie zespolić do kształtu nosa psa. W tym celu kaganiec należy na 4–5 minut włożyć do wody o temperaturze wynoszącej ok.

70–80°C, a następnie skonsolidować jego kształt do jednostkowych potrzeb zwierzęcia. Wskazówka dotycząca oswajania Nie oczekuj, iż Twój pies od razu bezproblemowo zaakceptuje kaganiec. Zaplanuj kilkutygodniową fazę oswajania.

Początkowo zakładaj kaganiec tylko na kilka chwil. Stopniowo wydłużaj czas noszenia kagańca przez psa. Nie przeciążaj psa, ponieważ nadużycie jego cierpliwości może prowadzić do całkowitej odmowy noszenia kagańca.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.