Menu

BlackWeek Nespresso - Kalendarz Adwentowy z kawą Nespresso w kapsułkach 2019 firm Nespresso Lavazza Belmio Caffitaly Jacobs Garibaldi Davidoff

Cechy produktu

  • Producent Poznajsmaki.pl 

Opis

Kalendarz Adwentowy z kawą w kapsułkach systemu Nespresso®

Smakosze, miłośnicy i wielbiciele kawy bez wątpienia szukają różnych sposobów na możliwość poznania zupełnie nowych aromatów oraz smaków swego ulubionego napoju. To właśnie między innymi w tym celu powstał prezentowany przez nasz sklep poznajsmaki.pl kalendarz adwentowy z kawą w kapsułkach systemu Nespresso®. Nic nie nakłania bowiem bardziej do rodzinnych spotkań i odwiedzin gości niż święta Bożego Narodzenia. Kapsułki z kawą znajdujące się w kalendarzu zagwarantują wspólne rozkoszowanie się bogatym smakiem i zapachem tych wyjątkowych propozycji w gronie najbliższych. Kubek z pyszną kawą, śnieg za oknem i zbliżające się, najistotniej magiczne i radosne święta w całym roku, wprowadzą domowników w prawidłowy nastrój i umilą spokojny, adwentowy czas w roku 2019.

nieszablonowy kalendarz adwentowy z kawą

W 24 okienkach w prezentowanym kalendarzu świątecznym, wielka część ukrytych niespodziewanek pochodzi od firmy Nespresso. Marka ten jest znany ze swych znakomitych wyrobów, gwarantujących tym samym moc wrażeń w trakcie delektowania się każdym napojem pochodzącym z kalendarza. Kawa Nespresso® to mieszanki z zróżnicowanych zakątków świata. Całość łączy ze sobą dużo odmiennych smaków, które zniewalają intensywnością, aromatem i niesamowitym wrażeniem zapachowym.
Poza tym zestaw pozwala rozkoszować się przepyszną kawą znanych, uwielbianych producentów, takich jak: Lavazza®, Belmio®, Jacobs®, Caffitaly®, Garibaldi® i Davidoff®. Poznasz smaki prawdziwych mistrzów włoskich kaw - Lavazza®, Caffitaly®, Garibaldi® oraz znawców z reszty europy z Belmio® z Belgii, Nespresso® i Davidoff® ze Szwajcarii, a także Jacobs® z Holandii. Dzięki tak różnorodnym kapsułkom każdy poranek czy popołudnie będą nieszablonowe.

Kalendarz adwentowy z kawą to nieprzeciętna możliwość poznania zupełnie nowych i niezrównanych dotychczas smaków, które za każdym razem będą już przypominać o radosnym okresie wymogi na święta Bożego Narodzenia.

wymiary towaru: 28x40x4 cm
Do porównania arkusz A3: 30x42 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 125g +/-10%

Smaki kaw w zestawie:

producent zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w zestawie w przypadku ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w pakiecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków towarowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.