Menu

Kalendarz Adwentowy z herbatą Richmont 2019

Cechy produktu

  • Producent Poznajsmaki.pl 

Opis

Kalendarz Adwentowy z herbatami RichmontⓇ

Grudzień większości z nas kojarzy się tylko ze świętami Bożego Narodzenia. Cały rok czekamy na ten wyjątkowy czas, aby wolne chwile spędzić w gronie najbliższych. Znakomitym dodatkiem urozmaicenia tego wymogi Adwentu, jest prezentowany w ofercie naszego sklepu internetowego poznajsmaki.pl kalendarz adwentowy z herbatą Richmont® na rok 2019. Dzięki temu już kilka tygodni przed świętami mogą Państwo częstować niezwykłymi smakami rodzinę i znajomych. Jest to również piękny upominek dla kogoś bliskiego. Gorąca herbata o gustownym smaku stanie się codzienną przyjemnością, która wzbogaci tę magiczną końcówkę roku i przywita święta bogactwem woni i zapachów.

Aromatyczne święta Bożego Narodzenia z kalendarzem adwentowym

W skład prezentowanego kalendarza adwentowego wchodzą 24 saszetki nieszablonowej herbaty Richmont®. Olśniewają one swoim ekskluzywnym smakiem i istotnie szeroką gamą smaków do wyboru. Dzięki bogactwu jej rodzajów herbata Richmont® to nieprzeciętna sugestia dla osób pragnących poznawać świeże smaki i aromaty. Są to saszetki herbat czarnych, owocowych, zielonych, białych, czerwonych oraz mieszanki ziołowe. Każdy miłośnik herbaty znajdzie tutaj smak genialnie pasujący do jego gustu i preferencji. Naturalny aromat wypełni nieszablonową atmosferę każdego dnia, aż do Wigilii. Dobór naszego niepowtarzalnego kalendarza adwentowego z herbatami to podarowanie sobie i swoim bliskim grudniowej podróży poprzez smaki i zapachy z różnorodnych zakątków świata!


wymiary towaru: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 118g +/-10%

W kalendarzu są 24 saszetki herbat - po jednej każdego smaku.

marka zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w zestawie w sytuacji ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w komplecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków towarowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.