Menu

Kalendarz Adwentowy z herbatą Sir William's Tea oraz Royal Taste 2019

Cechy produktu

  • Producent Poznajsmaki.pl 

Opis

Kalendarz Adwentowy z herbatami Sir William’sⓇ i Royal TasteⓇ

Święta Bożego Narodzenia to nieszablonowy i magiczny czas, na który wielu z nas czeka z niecierpliwością. Zimowa atmosfera i padający śnieg bardzo nakłaniają do rodzinnych spotkań przy ciepłym napoju, takim jak kawa albo herbata. By uprzyjemnić sobie oczekiwanie na Gwiazdkę, nasz sklep poznajsmaki.pl stworzył dla Państwa niepowtarzalny artykuł, który stanie się znakomitym dodatkiem do wspólnych, przyjemnych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Demonstrujemy Państwu niezwykły kalendarz adwentowy z herbatą na rok 2019, w którym znajdują się wybrane typy saszetek dostępnych w asortymencie naszego sklepu. Decydując się na zakup wspomnianego artykułu otrzymają Państwo możliwość poznania nowych, ciekawych smaków i zapachów z szerokiego świata aromatycznych herbat.

Kalendarz adwentowy z herbatą - unikatowe oczekiwanie na święta!

W kalendarzu adwentowym znajdują się 23 saszetki herbaty Sir William's® i Royal Taste® i 1 saszetka herbaty Richmont. Są to najkorzystniejsze marki wyszukanych herbat przystępnych w wielu rodzajach i smakach. Herbata Sir William's Tea® to saszetki herbat czarnych, zielonych, białych, owocowych, ziołowych oraz mieszanek. Doskonałą eksplozję smaków i dostatek herbat. To sugestia dla prawdziwych smakoszy. Natomiast herbata Royal Taste® olśni Państwa swym wyszukanym smakiem i aromatem, który rozejdzie się po całym domu, zwiastując magiczny czas. Gama smaków jest stanowczo obfita, od szykownych herbat czarnych, po te owocowe, jak malinowe czy wiśniowe, a także orientalne zielone, pochodzące z Chin. Niech te święta staną się jeszcze bardziej unikatowe, dzięki przyjemnemu oczekiwaniu z kalendarzem adwentowym z pysznymi saszetkami herbat!

rozmiary artykułu: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 63g +/-10%

W pakiecie są następujące saszetki ze smakami herbat: Sir William's TeaⓇ Royal TasteⓇ
i jeden losowy smak z serii RichmontⓇ

producent zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w zestawie w przypadku ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w zestawie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków handlowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.