Menu

Kalendarz Adwentowy z kawą Tchibo w kapsułkach Cafissimo firm Tchibo i Caffitaly 2019

Cechy produktu

  • Producent Poznajsmaki.pl 

Opis

Kalendarz Adwentowy z kawą w kapsułkach Cafissimo Tchibo®, a także Caffitaly®

Aromatyczna kawa o poranku może sprawić, iż każdy dzień stanie się ulepszony. Szczególne zapotrzebowanie na te pyszne i ciepłe napoje pojawia się w chłodnych dniach grudnia, kiedy to wykonując codzienne obowiązki, myślami jesteśmy już przy kominku i pachnącej lasem choince. Odliczamy więc czas, który pozostał do świąt Bożego Narodzenia i sporządzamy listy prezentów, a także koniecznych zakupów. Pomocny w tym będzie z pewnością prezentowany poprzez nasz sklep internetowy poznajsmaki.pl kalendarz adwentowy z kawą Tchibo®, a także Caffitaly® na rok 2019, dzięki któremu odliczanie dni pozostałych do Świąt Bożego Narodzenia będzie jeszcze przyjemniejsze.

Magia świąt wzmocniona aromatyczną kawą z kalendarza adwentowego

W przedstawionym poprzez nas produkcie znajdują się 24 wspaniałe kapsułki z kawą, które dodadzą aromatu i smaku wszystkim dniom grudnia, aż do samych świąt. W pierwszej części kalendarza świątecznego znajduje się kawa Tchibo Cafissimo®. Firma ta dostarcza wielu rozmaitych smaków oraz intensywności napojów, dlatego każdy będzie miał okazję skosztować wielu rodzajów kapsułek. Drugą część kalendarza zajmuje kawa Caffitaly® kompatybilna z systemem Cafissimo®. To starannie wyselekcjonowana propozycja charakteryzująca się niezwykłą jakością i kwintesencją smaku. Kalendarz adwentowy z kawą sprawi, że każdy dzień przyniesie nową niespodziewankę, dzięki czemu na prezenty nie trzeba czekać aż do 24 grudnia. Wszystkie kapsułki są wybrane na bazie pasującego do zimowej pogody smaku i aromatu. Wprawiają każdego w znakomity, rodzinny, a co najważniejsze świąteczny nastrój.

wymiary produktu: 28x40x4 cm
Do porównania arkusz A3: 30x42 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 192g +/-10%

Smaki kaw w pakiecie:


marka zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w zestawie w przypadku ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w zestawie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków handlowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.