Menu

Smart Sexy. Kalendarz 2020 - Cwalina-Stępniak Karolina

Cechy produktu

  • Producent Karolina Cwalina-stępniak 

Opis

Nowy Rok - jak to brzmi! Ile obiecuje! świeże szanse, świeże możliwości, nowa Ty!
1 stycznia 2020 to symboliczna granica, oddzielająca Twoją starą ścieżkę od Twojej nowej drogi. Drogi do tego, byś krok po kroku i dzień po dniu stawała się jeszcze bardziej smart. Jeszcze bardziej sexy.

Ale, ale... Sukces nie pojawi się ot tak, sam z siebie. Aby go osiągnąć, trzeba podjąć działania. Te z kolei należy zaplanować. Wiesz - krok po kroku i dzień po dniu... Najlepiej korzystając z pomocy kogoś, kogo się zna i lubi. Komu się ufa i z kim chętnie spędza się czas. Co powiesz na towarzystwo doświadczonej przewodniczki, jaką jest Karolina Cwalina?

To właśnie ona przygotowała dla Ciebie ten kalendarz. Wynajdziesz w nim inspirujące cytaty, przemyślenia, porady i wskazówki na każdy miesiąc. Włóż go do torebki, zaglądaj codziennie i planuj z nim swój nowy, smart sexy rok 2020.
Karolina Cwalina-Stępniak, Professional Certified Coach w ICF - PCC ICF, a także Family Coach. Przepracowała już ponad 2300 godzin z Klientami. Atest potwierdzajaący ukończenie treningu " Coaching Prowokatywny", prowadzonego poprzez Jaapa Hollandera, akredytowanego poprzez Instytut Komunikacji Prowokatywnej PROVOCARE. Absolwentka Wydziału Prawa i Studiów Podyplomowych "Coaching fachowy" na Akademii Leona Koźmińskiego a także "The Art and Science of Coaching" na Erickson International College akredytowanego w Polsce przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła szkolenie Family Coaching pod okiem Marylin Atkinson, założycielki Erickson International College i propagatorki coachingu na całym świecie. Członek International Coach Federation (ICF). Specjalizuje się w obszarach zarządzania oraz organizacji czasem.

Założycielka firmy szkoleniowo - coachingowej oraz autorka programu dla pań "Sexy początkuje się w głowie", kto`ry proponuje szeroki program warsztatowo - szkoleniowy. Specjalista w zakresie prowadzenia life coachingu, który wpływa na podniesienie jakości stylu z˙ycia. Na swym koncie niemało sukcesów w pracy jednocześnie z jednostkami jednostkowymi jak i podczas przeprowadzonych warsztatów motywacyjnych w wielu firmach i wystąpieniach publicznych. Występuje często w mediach jako specjalista z zakresu rozwoju osobistego i pisze na najróżniejszych portalach biznesowych i lifestylowych swoje felietony eksperckie.

Współautorka artykułu "Prawne uwarunkowania Coachingu" ukazanego w Coaching Review nr 1/2013. Specjalizuje się w pełnowymiarowym diagnozowaniu kompetencji pracowników: zarządzanie czasem, organizacja, wiara we własne możliwości, praca w zespole (team coaching), motywacja, wytrwałość.

SPECJALISTA W PORADNI PSYCHOTERAPEUTYCZNO - COACHINGOWEJ INNER- GARDEN

www.inner-garden.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.