Manu

Kalesony męskie Szata Fabian kolor

Cechy produktu

  • Producent szata 

Opis

Kalesony Szata Fabian to kalesony męskie, które powinny znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. W zimie bardzo ważne jest dbanie o ochronę i przeciwdziałanie utracie ciepła, dlatego dodatkowa ochrona jaką są kalesony to bardzo ważny element ubioru w zimie.

Kalesony męskie Fabian zabezpieczają przed mrozem i zimnem, a także przed nieprzyjemnym wiatrem. Dobre gatunkowo kalesony to właśnie kalesony Szata Fabian, które są wykonane w 100% z bawełny. Bezuciskowe wykończenie nogawek zapewni Panom dodatkową wygodę i komfort podczas noszenia.

Kalesony Fabian posiadają także charakterystyczne rozcięcie występujące w bieliźnie męskiej. W naszym sklepie z męską bielizną Bliskociala.com.pl znajdą Państwo 3 wersje kolorystyczne kalesonów Szata Fabian: czarny, grafit i szary melanż, a także kilka rozmiarów do wyboru: M, L, XL, XXL.

Wybór kolorów i rozmiarów z pewnością pozwoli trafić w gust nawet najbardziej wymagających Panów. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi produktami dla mężczyzn w kategorii kalesony! Skład procentowy: 100% bawełna

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie