Menu

Stamony Fotopułapka - 8 MP - Full HD - 48 IR LED - 20 m - 0,5 s - 3G ST-HC-5000GT - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent Stamony 
  • Rodzaj foto pułapka 

Opis

Fotopułapka myśliwska ST-HC-5000GT Profesjonalna fotopułapka firmy Stamony łączy w sobie wysokiej jakości atrybuty z potężną obudową. Model ST-HC-5000GT nadaje się do obserwowania lisów czy jeleni i ochrony budynków.

Czuły sensor obrazu CMOS umożliwia robienie wyraźnych fotografii w rozdzielczości 8 MP (rozdzielczość interpolowana: 16 MP) i filmów w full HD. Za sprawą 48 diod LED na podczerwień jakość jest nadzwyczajna choćby w nocy.Kamera z czujnikiem ruchu Stamony – charakterystyka Kamera leśna początkuje pracować w zaledwie 0,5 s od momentu wykrycia ruchu.

W tym czasie urządzenie może zrobić jedno, trzy, sześć albo dziewięć fotografii czy nagrać film w wybranej rozdzielczości (1080p, 720p, VGA). Istnieje też opcja uruchomienia tych dwóch trybów równocześnie. Zasięg czujnika w dzień i po zmroku wynosi 20 m, a kąt widzenia – 120°.

Wszystkie pliki można zapisać na karcie SD o maksymalnej objętości 32 GB (brak w zestawie). W dodatku kamerę dopasujesz z siecią 3G, co pozwoli przesłać obrazy bezpośrednio na telefon.W ustawianiu wszystkich parametrów i skontrolowaniu fotografii/filmów pomoże 2-calowy ekran LCD.

Określisz m.in. Interwały czujnika PIR, liczbę fotografii w momencie wykrycia ruchu, rozdzielczość filmów, format daty czy czas ekspozycji. Ustawisz również hasło (4-cyfrowy PIN), a także aktywujesz timer.Kamera myśliwska zasilana jest 6 bateriami AA.

Wpływa to na dużą mobilność i długi czas działania modelu. Potężna pokrywa ma stopień ochrony IP65, więc wydajnie broni przed pyłem, wodą oraz ciekawskimi zwierzętami. Precyzja – czujnik obrazu CMOS z rozdzielczością 8 MP i możliwością nagrywania w full HD Prostota – 2-calowy wyświetlacz LCD, port na kartę SD o maksymalnej obszerności 32 GB i łączność z siecią 3G efektywność – ostre zdjęcia nocne dzięki produktywnym diodom LED na podczerwień (48 szt.) Wielofunkcyjność – różnorodne tryby pracy np.

kręcenia filmów, robienia fotografii lub oba równocześnie wytrzymałość – wodo- i pyłoodporna obudowa o stopniu ochrony IP65

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.