Manu

Canon XF300 Dostawa GRATIS!

Cechy produktu

  • Producent Canon 
  • Zoom optyczny 18 x
  • Zoom cyfrowy 15 x
  • Pamięć wbudowana 32 GB
  • Nośnik danych karta 
  • Przekątna ekranu 4 "
  • Złącza USB, HDMI 

Opis

Wejdź w świat pełen nasyconych barw i kolorów z kamerą cyfrową Canon XF300. Ta kompaktowa kamera, to przykład sprzętu, który zadowoli każdego entuzjastę filmowania, przy najróżniejszych okazjach. Niewielkie rozmiary, zwarta obudowa oraz przyjemna waga, powodują, że urządzenie sprawdzi się, zarówno w podróży, jak i na co dzień.

Możliwości

Kamery cyfrowe dają możliwości filmowania i otrzymywania obrazu o wysokiej jakości w standardzie FullHD, a także 4K. Możemy tworzyć więc filmy wideo, na poziomie niemal profesjonalnym, najwyższej jakości. Dzięki niewielkim rozmiarom i dużym możliwościom, kamery cyfrowe mogą uwiecznić dla nas najróżniejsze ciekawe momenty. Nic dziwi więc tak duża popularność tego sprzętu.

Specyfikacja

Kamery cyfrowe mają różne ceny i oferują różne parametry. O tym jaką wybrać dla siebie, najlepiej dowiedzieć się przy okazji recenzji innych użytkowników, na przykład siedzi. Kamery mają wiele różnorodnych funkcji wspierających tworzenie filmów. Są łatwe w obsłudze i wygodne w transporcie. Dla laików najważniejsze będą możliwość nagrywania w wysokim standardzie jakości obrazu, a także prosta i wygodna obsługa. Zawodowcy parający się nagrywaniem półprofesjonalnym i profesjonalnym, będą zwracały także na istotne parametry techniczne. Zarówno przy aparatach cyfrowych jak i kamerach, ważny jest stabilizator obrazu, który pozwala nagrywać w ruchu. Dla wygody, warto by kamera miała ruchomy ekran LCD, który możemy dowolnie regulować w różnych płaszczyznach. Dobra kamera powinna obsługiwać także karty pamięci. To ważne, bo wideo w dobrych jakościach zabiera sporo pamięci. Jak zawsze w przypadku urządzeń bazujących na obiektywach i optyce, ważne są zbliżenia optyczne i cyfrowe. To one odpowiadają za zoomy. Zoom optyczny ma wartość 18x. Zoom cyfrowy ma wartość 15x. Nośnikiem danych jest karta.

Podsumowanie

Pomimo tego, że smartony z aparatami i funkcją nagrywania, stały się tak bardzo powszechne, kamery cyfrowe nadal cieszą się uznaniem ich użytkowników. Wynika to głównie z tego faktu, że urządzenie dedykowane zawsze będzie lepsze od uniwersalnego (słabszego, bo montowanego jako opcja w telefonie). Jeśli więc poszukujesz kamery cyfrowej Canon XF300 jest doskonały wybór.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie