Manu

Sony HDR-AS100

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Kadruj najlepsze ujęcia z kamerą Sony HDR-AS100. Oto kompaktowe urządzenie które, swoją jakością i funkcjonalnością z pewnością przyciągnie do siebie wielu fanów nagrywania video.

Możliwości

Cyfrowe kamery pozwalają na łatwe filmowanie i otrzymywanie wysokiej jakości obrazu w jakości FullHD, a często 4K. Pozwala to nam na nagrywanie materiałów wideo, najwyższej jakości. Takie niewielkie urządzenie możemy zabrać ze sobą wszędzie tam gdzie chcemy, tam gdzie dzieje się coś ciekawego. Stąd bierze się tak duża popularność tego typu urządzeń.

Specyfikacja

Wybór urządzenia dla siebie może być kłopotliwy, zwłaszcza gdy nie mamy doświadczenia z tego typu sprzętem. Wartościowym źródłem informacji będzie dla nas internet - i opinie użytkowników na temat danego modelu . Mała kamera cyfrowa, zamyka w sobie wiele funkcji wspierających nagrywanie filmów. Hobbyści powinni skupić swoją uwagę na prostocie obsługi sprzętu. Dla zawodowców istotne będą kwestie stricte techniczne. Podobnie jak przy aparatach cyfrowych, ważnymi są stabilizator obrazu, który pozwala nagrywać w ruchu. Na wygodę wpływa także ekran LCD, który możemy dowolnie regulować w różnych płaszczyznach. Istotne jest też gdzie urządzenie zapisuje pliki z filmami. Dobra kamera powinna obsługiwać także karty pamięci. Na jakość obrazu wpływa rodzaj optyki sprzętu, a także wartości zbliżenia optyczne i cyfrowe. To one odpowiadają za zoomy.

Podsumowanie

Smartfony z aparatami i funkcją filmowania, są tak bardzo powszechne, jednak - wbrew pozorom - kamery cyfrowe cieszą się niesłabnącym uznaniem ich użytkowników. Fakt ten zupełnie nie dziwi, głównie dlatego, że każde urządzenie dedykowane, będzie oferowało lepszą jakość i możliwości, niż sprzęt "do wszystkiego". Kamera Sony HDR-AS100 to dobry przykład funkcjonalności i jakości zamkniętych w stylowej prostej obudowie. Jeśli więc szukasz takiego urządzenia, zastanów się nad wyborem HDR-AS100. Sprawdź jej ceny w naszej porównywarce i wybierz najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie