Menu

Sony HDR-PJ410

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Typ przetwornika CMOS 
  • Zoom optyczny 30 x
  • Zoom cyfrowy 350 x
  • Nośnik danych karta 
  • Przekątna ekranu 2.7 "
  • Złącza USB, HDMI 

Opis

Kamera HDR-PJ410 jest małą kamerą pozwalającą na nagrywanie filmów oraz ich odtwarzanie za pomocą zaimplementowanego projektora. Dzięki szerokokątnemu obiektywowi i stabilizatorowi Balanced Optical SteadyShot możesz utrwalać niesamowite ujęcia bez zbędnych poruszeń. Zapis w formatach AVCHD i XAVC S i szereg różnorodnych innowacji pokazują, jak Sony łączy udoskonalenia funkcjonalne z minimalnymi wymiarami. Dla obszerniejszego komfortu użytkowania kamera została wyekwipowana w optyczną stabilizcję obrazu. Choćby jeśli filmujesz idąc, stabilizator Balanced Optical SteadyShot radykalnie ogranicza skoki obrazu i jego zamazywanie się. Dodatkowo stabilizator Balanced Optical SteadyShot kompensuje drgania kamery nawet 13 razy sprawniej niżeli modele ze charakterystycznym stabilizatorem Optical SteadyShot. Możesz od razu oglądać nagrywany materiał i dzielić się z najbliższymi emocjami. Projekcję zorganizujesz wszędzie: wbudowany projektor o natężeniu 13 lumenów wyświetla na ścianie obraz o przekątnej do 100 cali. Oglądany materiał może pochodzić z kamery lub z wejścia zewnętrznego sygnału. I oczywiście nie potrzebujesz telewizora. Kamera od samych podstaw została tworzona w oparciu o innowacyjne technologie. Nagrany kamerą obraz ma najwyższą jakość - gwarantują to obiektyw ZEISS, przetwornik obrazu CMOS Exmor R i procesor obrazu BIONZ X. Dwukrotnie obszerniejsza niżeli w typowych rozwiązaniach światłoczułość matrycy umożliwia uzyskanie nadzwyczajnego obrazu choćby przy niezwykle słabym świetle. Zaś szybkie przekształcanie danych z przetwornika w filmy i fotografie o wysokiej rozdzielczości i bogatych fakturach, dzięki procesorowi BIONZ X. Użyty w kamerze HDR-PJ410 obiektyw szerokokątny do 26.8 mm pozwala na nagrywanie choćby w niewielkich pomieszczeniach, gdzie nie możesz sie już bardziej cofnąć. W kadrze wyszuka się więcej obiektów w sytuacji charakterystycznych obiektywów. Format XAVC S, opracowany na zapotrzebowania elektroniki użytkowej na podstawie profesjonalnego formatu XAVC 4K/HD, zagwarantuje dużą przepływność rejestrowanego obrazu i pozwala na zapis szybkich akcji na filmach 4K/HD o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko nagrywasz w udoskonalonej jakości filmy, lecz także masz obszerniejsze możliwości podczas postprodukcji. Funkcja sterowania wieloma kamerami zezwala na sfilmowanie każdej sceny z różnych perspektyw: kamera Handycam służy wtedy jako jednostka centralna, sterująca ustawieniami nawet w pięciu innych kamer połączonych z nią łączem Wi-Fi. Nagrany w ten sposób materiał można montować, a potem udostępniać przy pomocy programu PlayMemories Home zainstalowanego na komputerze. Obrazem z kamery można także dzielić się z przyjaciółmi na żywo, za pośrednictwem serwisu USTREAM - modnej platformy do strumieniowej transmisji obrazu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.