Manu

Sony PXW-X70

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Poznaj kamerę Sony PXW-X70, która zachwyca swoimi parametrami i możliwościami. Oto kompaktowe urządzenie które, swoją jakością i funkcjonalnością z pewnością przyciągnie do siebie wielu fanów nagrywania video.

Możliwości

Kamery cyfrowe pozwalają na łatwe filmowanie i otrzymywanie wysokiej jakości obrazu w jakości FullHD, a także 4K. Pozwala to nam na nagrywanie materiałów wideo, najwyższej jakości. Takie niewielkie urządzenie możemy zabrać ze sobą wszędzie tam gdzie chcemy, tam gdzie dzieje się coś warte uwiecznienia. Stąd bierze się tak duża popularność tego typu urządzeń.

Specyfikacja

Wybór urządzenia dla siebie może być kłopotliwy, zwłaszcza gdy nie mamy doświadczenia z tego typu sprzętem. Wartościowym źródłem informacji będzie dla nas internet - i opinie użytkowników na temat danego modelu kamery. Mała kamera cyfrowa, zamyka w sobie wiele funkcji wspierających robienie filmów. Laicy powinni skupić swoją uwagę na prostocie obsługi sprzętu. Dla zawodowców istotne będą kwestie stricte techniczne. Podobnie jak przy aparatach cyfrowych, ważnymi są stabilizator obrazu, który pozwala nagrywać w ruchu. Na wygodę wpływa też ekran LCD, który możemy dowolnie regulować w różnych płaszczyznach. Istotne jest też gdzie urządzenie zapisuje pliki z filmami. Dobra kamera powinna obsługiwać także karty pamięci. Na jakość obrazu wpływa rodzaj optyki sprzętu, a także wartości zbliżenia optyczne i cyfrowe. To one odpowiadają za zoomowanie obrazu.

Podsumowanie

Smartfony z aparatami i funkcją nagrywania, stały się tak bardzo powszechne, jednak - wbrew pozorom - kamery cyfrowe cieszą się uznaniem ich użytkowników. Fakt ten nie zaskakuje, głównie dlatego, że każde urządzenie dedykowane, zawsze będzie oferowało lepszą jakość i możliwości, niż sprzęt "do wszystkiego". Wybór kamery cyfrowej Sony PXW-X70 to idealny będzie najprawdopodobniej bardzo trafny.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie